Osud heroinové Terezy je zpečetěn, v Pákistánu padl tvrdý trest! V tamní base stráví nejlepší léta svého života. Soudce ji odsoudil na více než osm let.

Dlouhých soudních jednání je konec. Heroinová Tereza dostala 8 let a 8 měsíců vězení. Dnes o tom rozhodl soudce Šahzád Raza, který je známý svým tvrdým přístupem vůči křesťanům.

Jak informuje český Blesk, Terezu přišli do muslimského Pákistánu podpořit i lidé z českého konzulátu, přičemž nechyběl ani její ctitel, který jí vícekrát vyznal lásku, toužil se s ní oženit.

Jakmile dozněla závěrečné řeči státního zástupce Aftab Ahmeda a její obhájce, žalobce zopakoval všechny důkazy proti krásné Češce. Nejvíce zdůraznil kufr plný heroinu. Terezin advokát svou obhajobu postavil na tom, že kufr jeho klientce nepatřil. Konečné slovo měl však zmíněný soudce. Ten 22letou Terezu poslal na více než osm let za mříže.

Tereza, která tvrdí, že o drogách ve svém kufru nevěděla, měla heroin údajně propašovat přes Abú Dhabí do Irska. Soud s ní se protahoval více než rok díky absenci vyšetřovatele či nepřítomnost svědků.

Kromě Češky, která vinu popírá a plánuje se odvolat, zadrželi a obvinili i muže, který nepochází z Česka.