Ole Dammegård, přednáška z konference "From Illusion To Reality", ve Velkém sále pražské Lucerny, 22. 7. 2017, simultánní překlad z angličtiny do češtiny. (Foto: Youtube)

Ole Dammegård, přednáška z konference "From Illusion To Reality", ve Velkém sále pražské Lucerny, 22. 7. 2017, simultánní překlad z angličtiny do češtiny.

Ole Dammegård je oceněný autor knih, filmů, bývalý žurnalista, pracující s investigativní žurnalistikou, přednášející na mezinárodních konferencích a fórech, Laureát Pražské ceny míru 2016, nominovaný na švédskou Ligh House Award 2017, nadaný multi-umělec, který zasvětil hlavní část jeho posledních třiceti let života zkoumáním mnoha globálních konspirací.

Soustředil se hlavně na to, aby zjistil pravdu o vraždě amerického Presidenta JF Kennedyho, švédského premiéra Olofa Palmeho, Roberta Kennedyho, Martina Luthera Kinga, Johna Lennona a Lady Diany a také pravdu o teroristických útocích 11 . 9. 2001 v USA, 22. 7. 2011 v Norsku, v Oklahoma City a mnoha mnoha dalších podobných událostech.

Ole Dammegård je považován za vedoucího experta na False Flag operace – falešné vlajky – zfalšovaný teror. Ole odhalil a tím zřejmě zabránil několika plánovaným masakrům.

Tyto operace, falešné vlajky, jsou jedním z nejmocnějších prostředků teroru užívaných skrytou "Elitou", a kterým nás kontrolují. To je také důvod proč Ole Dammegård věnuje svůj život jejich odhalování. "Globální teror – totální podvod".