Většina médií – od Západu až po Rusko – šíří falešné zprávy o tom, že americký prezident Donald Trump, „který se bojí být označen za diktátora“ osnujícího „státní převrat“, přiznal svou porážku ve volbách a začal předávat prezidentskou administrativu Demokratům. (Foto: Wikimedia)

Jejich vládu údajně uznala také Generální administrativní správa (GSA), která je dosud bojkotovala. Celý proces předání moci již údajně začal a Trump nebude mít jinou možnost, než se otřepat a odstoupit – všechny už stejně unavuje svými obviněními ze zfalšovaných voleb a bylo by prý načase, aby konečně zmlknul: nic tak strašného by to pro jeho osobu neznamenalo.

A mnozí věří, že přesně tak vše probíhá. Že i přes drobné volební nesrovnalosti se Demokrat Joe Biden v tichosti stane příštím prezidentem USA a jeho nejbližší soudruzi novými ministry. Zjevně zapomínají na staré a moudré rčení: „Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil.“ Mimochodem, toto přísloví existuje téměř ve všech jazycích.

Co se děje doopravdy?

Ve skutečnosti probíhá následující: V zájmu udržení klidu v zemi doporučil v pondělí prezident Trump ředitelce GSA Emily Murphyové, jíž pochválil za její občanskou statečnost, a také členům své administrativy dodržet tradiční „předběžný postup“ související s předáním moci. Udělal to jednak proto, aby proti sobě nepoštval své nepřátele ve státním aparátu a uchránil své příznivce před persekucemi, ale především proto, že jako nikdy předtím … věří ve své vítězství.

Co má společného povolení vládní agentuře GSA, aby zahájila předběžnou proceduru s Demokraty, s průběhem našich různých soudních žalob, které se týkají faktu, že tyto volby si budeme pamatovat jako nejzkorumpovanější v historii americké politiky? Jedeme na plný plyn,“ tweetoval Trump. Prezident uvedl, že to byl on, kdo přesvědčil Murphyovou, aby přestala bojkotovat Demokraty, protože počítá se svým vítězstvím: „ Naše věc rozhodně pokračuje, budeme dál bojovat a věřím, že zvítězíme.“ Proč? Protože „ nikdy neuznáme falešné hlasovací lístky ani výsledky systému Dominion.

Stručně řečeno, Trump je přesvědčen, že Nejvyšší soud bude zděšen masivními volebními podvody, jejichž důkazní materiál bude sloučen do jednoho senzačního případu, a určí skutečného vítěze, tzn. jeho (a času na to má dost). Hodně také očekává od žaloby vypracované právničkou Sidney Powellovou, která se zaměřila na odhalení podvodného systému elektronického hlasování „Dominion“ použitého při volbách téměř ve třiceti státech USA, který podle všeho ukradl miliony hlasů Trumpovi a dalším republikánským kandidátům ve prospěch Bidena a Demokratů. 

Tento „divotvorný systém“ vyvinuli přátelé „filantropa“ George Sorose, aby ve volbách vítězili jeho favorité. Powellová podá svoji žalobu ještě tento týden u Federálního soudu. Ctihodná právnička, která se stala terčem bezprecedentních útoků a výhrůžek ze strany globalistů a jimi využívaných levicových extrémistů, už veřejně oznámila, že má pro svá obvinění dostatek důkazů.

Bidenovo "freudovské" přeřeknutí

Zábavné je, že obvinění Republikánů z volebních podvodů již byla potvrzena samotným „nově zvoleným“ americkým prezidentem Joe Bidenem, který při veřejném vystoupení před kamerami řekl:

Vytvořili jsme, jak jste mohli vidět, během Obamovy vlády, myslím, nejrozvětvenější a nejkomplexnější organizaci na volební podvody v historii americké politiky.