V poslední době se hodně mluví o „slově roku“. Někteří říkají, že je to „gaslighting“, což je náhodou moje oblíbené slovo. (Foto: Flickr)

Jiní říkají, že „goblin mode“, bizarní termín spojený s Kanye Westem a Elonem Muskem, který levicoví strážci sémantiky přispěchali předefinovat z memu, který byl vtipný právě proto, že neměl žádnou zřejmou definici.

V duchu novoročních předpovědí si dovolím odvážně tvrdit, že totéž může platit i pro budoucí slovo roku 2023, „konspirační teorie“.

Stejně jako „gaslighting“ a „goblin mode“ je to termín, který ve světle současných událostí získal nový význam – a který se levicově-establishmentová hegemonie zoufale snaží přivlastnit a využít pro své vlastní účely.

V příštích dvanácti měsících však uvidíme, jak si jej konzervativci úspěšně osvojí zpět. První osvojitelé už vlastně osvětlují cestu na sociálních sítích.

Stále častěji jsme svědky toho, že korupce Bidenovy administrativy začíná vycházet najevo, a to s rostoucím odporem. Otázky, které se média ve službách své agendy snažila popírat a zesměšňovat, mezitím zvedly oponu. Stále více i zapřísáhlých levicových ideologů, jako je bývalá vedoucí organizace Plánované rodičovství Leana Wenová, přiznává, že o různých aspektech pandemie COVID lhali.

Akta Twitter sice sehrála obrovskou roli při odhalování nedůstojného a protiústavního spolčení mezi americkými špionážními agenturami a velkými technologiemi, ale příval vyšetřování vedených GOP ve Sněmovně reprezentantů vrátí do Bažiny alespoň zdání odpovědnosti, i když je to víceméně papírový tygr.

Moderátor Fox News Tucker Carlson, který byl organizací Media Matters vyhlášen „dezinformátorem roku“, se nedávno zamyslel nad původem termínu „konspirační teorie“, který vznikl na základě snahy Warrenovy komise utajit atentát na bývalého prezidenta Johna F. Kennedyho.

JFK byl možná prvním případem, kdy se agentům hlubokého státu ve zpravodajské komunitě podařilo svrhnout úřadujícího prezidenta.

Od té doby se to stalo ještě nejméně dvakrát, přičemž otisky prstů FBI a CIA jsou jak na aféře Watergate, tak na volebním podvodu v roce 2020.

Protože však přehráli své karty, zdá se, že se nyní celý domeček z karet zhroutí, což skeptiky utvrdí v přesvědčení, že vše, co jim bylo v posledním půlstoletí namlouváno, bylo součástí skutečné Velké lži a že naše představa o demokracii byla pouhou iluzí.

S ohledem na tuto skutečnost vám přinášíme 10 věcí, které mocní ve Washingtonu zatím nezvládli, ale které již brzy nebude možné ignorovat, a to bez udání pořadí:

  1. Bude odhalena role, kterou sehrála zpravodajská komunita a ministerstvo spravedlnosti při podněcování násilí prostřednictvím psychologických operací 6. ledna 2021. Je smutné, že ve svém očekávaném protivyšetřování reagujícím na výbor vedený Pelosiovou 6. ledna nám mohou státní tajemství zatajit i republikáni ve Sněmovně reprezentantů. Ale škodlivé stranické jednání FBI vygenerovalo množství whistleblowerských přeběhlíků, kteří by měli být ochotni osvětlit pochybná obvinění z pravicového extremismu a násilí v americkém Kapitolu – a v Charlottesville v roce 2017, které bylo jeho generální zkouškou.
  2. Smrtící dopad vakcín COVID se stane nepopiratelným. Původně jsem zvažoval, že napíšu o tom, jak Sněmovna reprezentantů GOP odhalí roli Anthonyho Fauciho při vývoji viru COVID-19, ale to už bylo prozkoumáno do mrtě a bez jakékoli odpovědnosti, která by to podpořila, je to jedno. Existuje však spousta dalších případů zneužití COVIDu, které budou stále přinášet nové zápletky. A žádná z nich možná není větší než rozhodnutí farmaceutických společností potlačovat léčbu a přeceňovat význam svých nevyzkoušených a experimentálních nových vakcín. Přibývá důkazů, že samotné vakcíny mohly být stejně smrtící a škodlivé jako virus – což by mohli potvrdit mnozí pojistní matematici zabývající se životním pojištěním. Ať už vakcíny skutečně obsahují nanoboty, kteří se sami sestavují a vysílají wi-fi, existuje mnoho důvodů k podezření, že jsou na určité úrovni škodlivé.
  3. Rozsah čínské kontroly nad americkou vládou se stane jasnějším. Víme o různých finančních vazbách mezi rodinou Bidenových a ČKS. Víme, že i další vrcholní představitelé, včetně Nancy Pelosiové a Mitche McConnella, mají velké investice v čínském průmyslu. Co jsme však ještě plně neprozkoumali, je způsob, jakým společnosti napojené na Čínu, jako je BlackRock, zcela pronikly i do Bílého domu a fakticky píší zahraniční politiku USA.
  4. Bude odhalena skutečná povaha vztahu Davida DePapea s Paulem Pelosim. Zatímco soudní jednání přísně utajila důkazy v případu napadení Paula Pelosiho, včetně záznamů z tělesných kamer, bude pro Nancy Pelosiovou po odstoupení z funkce předsedkyně Sněmovny reprezentantů těžší ohýbat svou autoritu. Je zcela zřejmé, že útočník David DePape není žádný pravicový extremista a že jde o víc, než se na první pohled zdá.
  5. Zjistíme, co skutečně obsahovaly Trumpovy uloupené spisy z Mar-a-Lago. Přenechání vyšetřování ministerstva spravedlnosti, které vyústilo v bezprecedentní razii v Trumpově letovisku Mar-a-Lago, zkorumpovanému zvláštnímu poradci Jacku Smithovi byl dobrý způsob, jak je udržet mimo dosah dohledu GOP ve Sněmovně reprezentantů USA. Nakonec však čas vyprší a bude nutné vysvětlit, proč přesně bylo toto normu porušující opatření přijato. Je pravděpodobné, že šlo o CYA operaci FBI, která měla Trumpovi zabránit v odhalení ruských podvodných dokumentů, o nichž již veřejně prohlásil, že budou odtajněny.
  6. Dozvíme se, co hodlají demokraté udělat s Joem Bidenem a kdo ho nahradí. Bude to Michelle Obamová, jak jsem já i ostatní již dlouho předpovídali? Nebo by mohli vytáhnout jinou, dosud neznámou osobnost, která byla pečlivě prověřována a připravována v utajení, jako její manžel Barack? Jakmile demokraté konečně usoudí, že Biden už není užitečný, možná se ukáže, proč ho vůbec dosadili. Když se Barack Obama nechal slyšet, jak říká jednomu demokratickému dárci: „Nepodceňujte Joeovu schopnost všechno zkurvit,“ je velká šance, že to bylo spíše prodejní prohlášení než varování.
  7. Dozvíme se pravdu o americko-ukrajinském partnerství při výzkumu a vývoji biologických zbraní. Kongres vyčlenil více než 100 miliard dolarů na obranu něčeho na Ukrajině, ale demokracie to určitě není. Ačkoli jejich osobní investice v Barmě – nebo ve výrobcích zbraní, jako je Raytheon – mohou být hlavní motivací, vše nasvědčuje tomu, že tato země je krysím hnízdem operací CIA.
  8. Plány levice na normalizaci a mainstreamovou propagaci pedofilie se naplní. Počáteční snaha o sexualizaci a groomizaci dětí ve školách a v médiích přátelských k dětem, jako je Disney, sice padla, ale levičáci jen zdvojnásobí své úsilí vnutit to obyvatelstvu, protože schopnost ovládat a manipulovat mladou myslí je pro jejich dlouhodobé plány na kontrolu klíčová. Aklimatizací dětí na sex v raném věku jej mohou přidat jako další zbraň do svého toulce, který zahrnuje také pěstování nevědomosti a rasové zášti, aby plebejská třída byla co nejpoddajnější.
  9. Světové ekonomické fórum bude stát v čele snahy udělat z lidí oslavované baterie ve stylu Matrixu. Konvergence technologií umělé inteligence, metaverza, úpadek kancelářské kultury, rostoucí křik o digitálních pasech a měnách, garantovaných příjmech a stále větší nedostatek zdrojů naznačují, že globální plány na kolektivizaci všech národů pod jednotnou světovou vládou jsou rozehrávány právě teď.
  10. S tím, jak se vyjasňuje vztah mezi velkými technologiemi a špionážními agenturami, se dozvíme, že naše osobní zařízení sledují každý náš krok. Když víme, co víme o zájmu FBI a CIA manipulovat technologickými společnostmi, aby prováděly mimoprávní operace, a co víme o trestuhodných ctnostech společností Google a Apple, je opravdu možné pochybovat o tom, že zmocnily naši zpravodajskou komunitu k provádění domácího sledování bez příkazu z jakéhokoli zařízení a kdykoli a že naše telefony jsou používány k našemu nepřetržitému sledování v pravém stylu Velkého bratra?

Ben Sellers