Technologie kontroly mysli může lidem kontrolovat mysl, emoce, fyzické symptomy, podsouvat myšlenky a programovat je, aby zabíjeli.

Po školní střelbě na Floridě z minulého týdne začali lidé spekulovat, zda by ten údajný střelec Nikolas Cruz nemohl být perfektním mandžuským kandidátem ke spuštění útoku pod ‚falešnou vlajkou‘ provedeného pro ‚Hluboký stát‘.

Mohla by ale kontrola mysli být REÁLNÁ?

Existuje mnoho forem kontroly mysli. Televizí podsouvaná poselství definující realitu pomocí opakování a omílání hodinu za hodinou, den za dnem.

Průmyslová reklamní propaganda formující touhy, chování a sociální normy. Nátlak skupin druhů k přijetí konformity s nimi a ponechání si svého názoru pro sebe. „Jé, co by si sousedi asi pomysleli,“ podporované mediálně režírovanými předsudky. Nedělejte si žádné iluze. Sociální inženýrství JE Kontrolou mysli a je postaveno na propracované vědě o chování, zvláště na adaptačním utváření lidí jakožto sociálních skupin.

Ale k vytvoření Zabijáka potřebujete přeci jen o něco víc.

K hlavním faktorům určitě patří léky. Zabiják za zabijákem fungovali podle velice podobného Modus Operandi, kdy byli „léčeni“ léky ohýbajícími mysl, k jejichž známým vedlejším účinkům patří vyvolávání sebevražedných psychotických stavů (popsáno v jedné z vložených příloh). Ti, kdo nikdy takové látky nebrali, si nedovedou opravu představit jejich sílu, s jakou člověku dovedou přeformovat jeho vlastní mysl proti němu samotnému.

Zabiják pod vlivem disociativní poruchy identity je klidně schopný zavraždit člena vlastní rodiny, aniž by si to vůbec vědomě uvědomoval, a pak, když přijde základní osobnost zase k sobě, reagovat s hrůzou na smrt svého rodinného příslušníka před sebou a s jeho krví na svých rukou a noži…

Takže je klidně možné, aby člověk, jako třeba Nikola Cruz, který byl marginalizován společností, a pak podroben medikaci (a třeba utrpěl, jako v jeho případě, smrt své adoptivní matky, jakožto posledního „rodiče“, k čemuž u něj došlo 17. listopadu kvůli „chřipce“), potom chňapl zbraň, jimiž byl posedlý, protože hrál hodinu za hodinou do nekonečna videohry, a provedl vystřílení své školy – načež se pak o 30 minut později divil, co že se to stalo.

Také radikalizace je formou kontroly mysli pěstovanou v různých kultech a teroristických skupinách. Propracovaná internetová propaganda smíšená s pravdou v rámci povídačky radikálních islamistů, kteří sami sebe líčí jako „ušlechtilé oběti“, dovede podněcovat k pohnutkám provést to také tak. I stovky bílých Evropanů, mužů i žen, podlehly radikalizaci těmito poselstvími a konvertovaly k radikálnímu islámu, načež se zapojili do bojů v Sýrii. A i takovéto techniky Hluboký stát už DLOUHODOBĚ využíval – na což se podívejte do zprávy od Chatham House o operacích v 50. letech, která otevřeně mluví o výběru kandidátů ze „správných“ (tj. z problémových) poměrů, aby šlo takové kandidáty zformovat na agenty. Nebo na smrtonosné zbraně.

Ale co skutečná TECHNOLOGIE, která by mohla ovlivnit něčí mysl? Jste si jisti, že taková není?

V roce 2010 referoval Popular Science o projektu Darpa na umístění funkcí kontroly mysli do vybavení v přilbě vojáků!

„Výzkumník ve státě Arizona vyvíjí v rámci grantu od DARPA technologii vysílání ultrazvukových pulzů dovnitř lebky, která by se mohla zabudovávat do bojových přileb vojáků, aby vojákům umožnila zmanipulovat mozkové funkce tak, aby posílili nastražení pozornosti, uvolnili se od stresu nebo i snížit účinky traumatizujícího poranění mozku.“

Pulsní ultrazvuková technologie zaměřená na určité regiony mozku ke konkrétním taktickým účelům jako zodolnění vojáka vůči strachu? Snížení vnímání bolesti? Zvýšení agresivity?

Takováto technologie je sice dobrá práce, ale přeci jen nemůže člověku vysílat do hlavy rozkazy…

Zůstaňte ale ještě naladěni…

Co třeba technologie „Božího hlasu“, kterou tak krásně ve videu vysvětlil Jordan Sather.