Elita vám otevřeně vmetá do tváře svůj plán globální vlády a zároveň odmítá NWO jako pouhou „konspirační teorii“. (Foto: World Government Summit 2022)

Zatímco média a vlády odmítají obavy z Nového světového řádu jako „konspirační teorie“, světoví lídři a představitelé korporací pořádají veřejné summity, na nichž se v reálném čase diskutuje o tom, jak „Nový světový řád“ utvářet.

Nejnovějším příkladem je Světový vládní summit 2022, na němž se 29. a 30. března v hlavním městě Spojených arabských emirátů Dubaji sešli vedoucí představitelé globálních institucí, korporací, vlád, finančníků, akademické obce, médií a technologií, aby diskutovali o tom, jak realizovat tzv. nový světový řád.

Zde je Becky Andersonová, moderátorka CNN, která summit zahájila otázkou: „Jsme připraveni na nový světový řád?“.

„Je multilaterální systém vedený Spojenými státy, který byl vytvořen po 2. světové válce za účelem řízení mezinárodních vztahů, aby svět nikdy nezažil stejný chaos a nepořádek jako v případě světové války, způsobilý k tomuto účelu?“ Anderson se ptal. „A pokud ne, jaká je alternativa? To je účelem této dnešní diskuse.“

Poslání summitu na jeho webových stránkách vyzývá k „utváření budoucnosti vlád“.

World Government Summit Organization je globální, neutrální, nezisková organizace, jejímž cílem je utvářet budoucnost vlád. Summit v rámci svých různých aktivit zkoumá agendu příští generace vlád a zaměřuje se na využití inovací a technologií k řešení univerzálních výzev, kterým lidstvo čelí.

Od svého založení v roce 2013 se Summit zasazuje o poslání utvářet budoucí vlády a vytvářet lepší budoucnost pro lidstvo. Uplynulých sedm ročníků summitu úspěšně zavedlo nový model spolupráce na mezinárodním poli s cílem inspirovat a umožnit příští generaci vlád.

Světový vládní summit je globální platforma pro výměnu znalostí vlád, která byla založena v roce 2013 pod dynamickým vedením Jeho Výsosti šejka Mohammeda bin Rašída Al Maktúma, viceprezidenta a předsedy vlády SAE, vládce Dubaje, a je připravena dosáhnout nových výšin dokonalosti a inkluzivity.

V čele elitní konference stojí známí globalističtí lídři, jako je prezident Světové banky David Malpass, zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab, ředitelka Mezinárodního měnového fondu Kristalina Georgievová, generální tajemník OSN Antonio Guterres, ředitel Světové zdravotnické organizace Tedros Ghebreyesus a generální tajemník OPEC Mohammad Sanusi Barkindo.

Akce se zúčastnily také desítky úředníků, vládních úředníků a dokonce i prezidentů mnoha zemí včetně USA, Egypta, Saúdské Arábie, Izraele, Spojených arabských emirátů, Švédska, Jordánska, Japonska, Jižní Koreje, Rwandy, Maroka, Srí Lanky, Ugandy a mnoha dalších.

Během akce vystoupili také vedoucí představitelé z oblasti vojenství, financí, leteckých společností, technologií a probuzené kultury a „klimatu“, včetně generálního ředitele IBM Arvinda Krishny, spoluzakladatele společnosti Ethereum Charlese Hoskinsona, poradce Joea Bidena pro klima Davida Livingstona a generála Wesleyho Clarka, který v roce 2007 přiznal plán USA destabilizovat během pěti let sedm blízkovýchodních zemí.

Akce se zúčastnily i mediálně známé osobnosti ze CNN, Forbesu a Sky News a několik členů Atlantic Council, globalistického think tanku.

Tato masová globalistická akce je obzvláště pozoruhodná vzhledem k obnovenému hysterickému naléhání establishmentu, že Nový světový řád není nic jiného než „konspirační teorie“ poté, co Joe Biden začátkem tohoto měsíce vyzval k NWO.

První den:

Druhý den:

Zdroj: infowars.com