Online sázení má mnoho výhod. Z pohodlí domova můžete snadno sázet na své oblíbené sportovní události. (Foto: Flickr)

Online sázkové kanceláře nabízejí další zajímavou možnost, jak si zpestřit zážitek. Jedná se o živé sázení. S nimi zažijete skutečnou zábavu. Při tomto live sázení jde o sázení na zápasy, které již probíhají, a to může opravdu zvýšit váš tlak.

Na pobočkách budete těžko hledat živé sázky. V tom má online sázení výhodu. Průběh zápasu můžete sledovat na svém stolním počítači a zároveň na něj sázet u své oblíbené sázkové kanceláře.

Pečlivě sledujte kurzy

Se sázením live je to jako se samotnou hrou, musíte ji pozorně sledovat. Live sázky jsou velmi dynamické a mění kurzy podle průběhu zápasu. Pokud se budete příliš dlouho rozhodovat, zda sázku uzavřít, můžete přijít o dobrý kurz. Prozíraví sázkaři však mohou dosáhnout velkých výher.

Nabídka sázkových kurzů live

Nabídka kurzů v sekci live sázek se mírně liší od klasické nabídky kurzů. Především záleží na probíhajících zápasech. Výběr sportů je také omezený, ale i tak máte k dispozici zajímavý repertoár.

Další velkou výhodou pro hráče počítačových her je možnost sázet na probíhající šampionáty v elektronických sportech. K dispozici jsou e-sportovní hry, jako je Counter Strike: Global Offensive, League of Legends nebo Dota 2.

Vklady a výběry v live sázení

Přestože kasina mají vlastní sekci pro live sázky, vklady a výběry se provádějí stejným způsobem. Vklady se obvykle provádějí velmi rychle. Výběry však mohou v závislosti na způsobu platby chvíli trvat. Nejběžnější platební metody jsou:

  1. Kreditní karty – tento způsob umožňuje rychlé vklady. Ne každá sázková kancelář však nabízí možnost výběru prostřednictvím kreditních karet.
  2. Bankovní převod – tento způsob je u ověřených sázkových kanceláří velmi běžný. Vklady a výběry však trvají o něco déle.
  3. Elektronické peněženky – dnes jsou jednou z nejpoužívanějších metod, především díky své rychlosti a bezpečnosti. Elektronické peněženky totiž poskytují formu platebního asistenta, jehož prostřednictvím můžete platbu zrušit.
  4. Kryptoměny – Bookmakeři postupně přecházejí na nabídku sportovního sázení prostřednictvím kryptoměn. Jedná se o nejbezpečnější způsob platby, protože vaše údaje jsou při transakcích zcela anonymní.

Bonusy za live sázky

Stejně jako v kasinech i u sázkových kanceláří existují různé bonusy. Tyto bonusy se samozřejmě vztahují i na live sázky. Podívejte se na přehled nejčastějších bonusů u sázkových kanceláří:

  • Uvítací bonus – tento typ bonusu musí nabízet každá kvalitní sázková kancelář. Můžete ho získat ve formě vstupního bonusu, pak vám sázková kancelář připíše bonusové peníze za registraci a ověření účtu. Určitě narazíte i na bonus za vklad. Sázková kancelář vám připíše procento z prvního vkladu, obvykle 100 %.
  • Týdenní bonus – Bookmakeři poskytují týdenní bonus za vklad. To je také forma odměny pro všechny sázkaře, kteří se baví u sázkových kanceláří.
  • Bonus za prohrané sázky – Pro ty, kteří v poslední době neměli štěstí, je tu bonus za prohrané sázky. Sázková kancelář vám vrátí procento z celkové částky vašich prohraných sázek.

Live sázení je všude s vámi

Některé sázkové kanceláře poskytují také mobilní aplikaci. Jedná se o skvělý způsob, jak odeslat tiket prakticky odkudkoli. Aplikace je dostupná hlavně pro zařízení se systémem iOS a Android. Jasné pokyny k instalaci aplikace najdete na webových stránkách sázkové kanceláře. Díky live sázení už nemusíte sedět za stolním počítačem, ale můžete sázet prakticky kdekoli.

LIVE stávky – tipy, stratégie, výhody a nevýhody, kde tipovať

Vyplatí se vyzkoušet live sázky

Pokud jste již u sázkové kanceláře zaregistrováni, přejděte do sekce live sázek, a ještě více se těšte na výhru. Dynamické kurzy vás udrží ve střehu. Pokud se dokážete rychle rozhodovat, nepropásnete obrovské šance, které se neustále mění. Největší výhodou live sázek je, že výsledky svého tiketu znáte již během zápasu a nemusíte čekat na výsledky.

Komerční sdělení.