Podle generálního ředitele jednoho z největších světových stavitelů bunkrů „soudného dne“ pro elitu se ti, kdo jsou v současnosti u moci, obávají „vzpoury“ těch, kterým vládnou. (Foto: Youtube)

Ron Hubbard, generální ředitel společnosti Atlas Survival Shelters, v rozhovoru pro The Canadian Prepper říká, že „obchod se stavbou bunkrů“ láme rekordy, protože elity se obávají probuzení mas.

Víme, že jsme otroci, a ti, kdo sledují tento blog – The Canadian Prepper, vědí, že „svoboda není ztracena“, protože jsme ji nikdy neměli. Ztrácíme iluzi, že jsme svobodní. Zbytek lidstva se však konečně probouzí, vyvíjí se a připravuje se na vyhnání pánů, kteří je zotročili a ukradli plody jejich práce.

To je dobře, ale také víme, že vládci se jen tak nevzdají. S blížícím se koncem roku 2021 však obchod s bunkry „soudného dne“ nabírá na obrátkách a ti, kdo tyto bunkry kupují, se v současnosti obávají „velkého probuzení“ či „apokalypsy“, tedy zvednutí závoje. Obávají se, že si lidé konečně uvědomí, že se narodili do otroctví.

Ron Hubbard varuje, že jedním z důvodů, proč k tomu nyní dochází, je to, že globalisté věří, že v Americe se chystá „vzpoura“, a to pravděpodobně velmi brzy, protože Američané jsou stále více naštvaní na celý establishment a na ty, kteří ho ovládají. Systém selhává. Lidé se duševně vyvíjejí a mnozí vědí, že neměli být otroky.

Elity si přejí obrovský chaos a rozdělení, a proto jsme rozděleni všemi možnými způsoby. Pokud se nedokážeme dohodnout a spolupracovat, dosáhnou svého.

„Samotné elity si nyní staví bunkry, protože si to mohou dovolit,“ říká Hubbard ve videu.

„Ameriku dělí od povstání týdny, ne-li dny. Zejména ve Spojených státech nyní probíhá panický nákup bunkrů.“

Podle Hubbarda se to neděje jen ve Spojených státech. Celý tento duch svobody a nezávislosti na vládách se stal celosvětovým. Vědí, že ztrácejí kontrolu, a stačí masová neposlušnost, aby si lidé uvědomili, že se nenarodili jako otroci žádné vládnoucí třídy.

Hubbard připouští, že to nemusí být nutně násilná vzpoura. Ale stane se to. Když se lidé ocitnou tváří v tvář ztrátě zaměstnání a všeho, čemu po léta obětovali, nezbývá jim než si uvědomit, o co ve skutečnosti jde.

Například šest měsíců před vyhlášením pandemie si Bill Gates pořídil spoustu nemovitostí a vybudoval několik bunkrů s tunely, z nichž každý stál 5 milionů dolarů. Jen pod denverským letištěm je bunkr pro 500 tisíc elit se zásobami na 3 roky.