Aaron Salter, pracovník ostrahy obchodu Tops Friendly Markets v Buffalu, který byl nedávno zabit při masové střelbě, si měl nedávno nechal patentovat nový typ motoru, který místo benzinu pohání voda. (Foto: Youtube)

Salter, který svůj vynález popisoval jako „nově objevený zdroj energie“, těsně před svou smrtí pracoval a veřejně hovořil o ekologicky udržitelných vozidlech. Ty podle něj mají potenciál nahradit stávající motory, které využívají buď spalovací (benzinové, dieselové), nebo elektrické motory.

Salterův profil na LinkedIn prozrazuje, že jednou z jeho hlavních životních vášní je vymyslet řešení pro volnou energii v dopravě. Ve videu na YouTube předvedl, jak jeho nákladní vůz Ford F-150 z roku 2010 funguje na vodíkový palivový systém AWS, který je založen na vodní bázi.

„Takže dnes uděláme čtyři pokusy pro patentové experty,“ řekl Salter, bývalý policista, na videu a hrdě ukázal svou uniformu Policejní dobročinné asociace.

„Můj systém využívá principu zbytkového vodíku, který vzniká elektrolýzou,“ vysvětlil dále.

„Takže tohle vozidlo skutečně nastartuje bez elektrolýzy… Jsem všeuměl a mistr v ničem.“

Salterovo video je stále k dispozici na YouTube (v angličtině):

Byl Aaron Salter odstraněn?

V roce 2016 Salter na Facebooku zveřejnil příspěvek, ve kterém vysvětloval svou pozici ve společnosti AWS Hydrogen Technologies, LLC. Skromně napsal, že byl nadšený, že založil společnost, protože věřil, že je zcela možné pohánět automobily vodou.

„Věřím, že dokážu změnit způsob, jakým poháníme naše auta, lodě nebo elektrické generátory. A ten pochází z vody,“ napsal a nazval tuto technologii „rehydratovaným vodíkem“.

„Můžeme se přiblížit k tomu, abychom pomohli naší planetě zbavit se nebezpečných uhlovodíků, které poškozují ozónovou vrstvu a způsobují globální oteplování.“

Jinými slovy, tato technologie je nejen čistá a pracuje s velkým množstvím prakticky volné vody, ale také pomáhá čistit vzduch od již existujících znečišťujících látek. Je to výhra pro všechny.

Právě kvůli tomuto technologickému průlomu se někteří domnívají, že Salterova předčasná smrt je podezřelá. Byl cílem průmyslových odvětví, která by zanikla, kdyby se Salterův vynález masově uplatnil v praxi?

Ukázalo se, že Salter není první osobou, která záhadně zemřela krátce po objevení a představení nového systému, který funguje na vodu, nikoli na fosilní paliva nebo elektřinu.

Další vynálezce, Stanley Meyer, také přišel s technologií motoru poháněného vodou. Bezprostředně poté náhle a podivně zemřel při večeři v restauraci se dvěma belgickými investory.

„Meyer se během jídla začal dusit, vyběhl ven a těsně před smrtí prohlásil, že byl otráven.“

Níže se můžete podívat na video, ve kterém Meyer vysvětluje svou technologii:

Někteří lidé se nyní domnívají, že Salterovou největší chybou bylo podání patentu na jeho technologii. Netrvalo dlouho a zemřel při masové střelbě.

„Pokud přijdete na způsob, jak porazit ropné společnosti, musíte ho dát k dispozici celému světu a nikdy nepožádat o patent,“ říká organizace Impaired Difinity.

„Protože tě rozdrtí a nějak pohřbí tvůj patent.“

Zdroj: naturalnews.com