Ministr vnitra se zabývá Macronem, který si nás pozval všechny do Paříže, abychom podepsali dohodu, dle  které, lodě co převáží migranty, musí přijet do Itálie. (Foto: Youtube)

Na tvoje zdraví Emmanuel (Salvini pije kávu). Byl překvapený, že jsem ten dokument nepodepsal a nepřijel do Paříže. No tak to je něco! To je ale divné co? 

Stejně žádný ministr  do Paříže nejel, protože Paříž není žádné centrum světa a Macron není novodobý Napoleon, který svolává, zve, nedůvěřuje, vyhrožuje a uráží. Kamaráde … U sebe doma už máš pár problémů … Jak se mi zdá …  takže se starej 
a zabývej se problémy a  požadavky Francouzů. 

ITÁLIE NIKDY NEBUDE TVŮJ UTEČENECKÝ TÁBOR. CHCEŠ OTEVŘENÉ PŘÍSTAVY? MÁŠ PŘÍSTAV V MARSEILLE, PŘÍSTAVY NA KORSICE. FRANCIE JE OBROVSKÁ, SOLIDÁRNÍ, ŠTĚDRÁ A POHOSTINNÁ, ZÁVISLÁ NA TVÝCH SLOVECH,
NA TVÝCH ZÁKONECH A TVÝCH ROZHODNUTÍCH. TAK NECHOĎ STRESOVAT NÁS !!!

Jestli trváš na tom, abychom podepsali dokument, o tom, že lodě budou jezdit do nejbližšího přístavu, tedy do Itálie a až potom se bude rozhodovat kam ty lidi poslat, tak to jsi špatně pochopil. Našel jsi špatného ministra, špatnou stranu a špatnou zem, protože Italové již neakceptují  být ničí kolonií , nikoho sluhové a ničí otroci !

Proto jsem nepochopil podporu 5 hvězd nové evropské  komisařce dosazenou Macronem a Merkelovou. Toto není ta Evropa budoucnosti, kterou mám na mysli.

Macron a Merkelová rozhodnou "ty jdi sem, ty jdi tam …" a ostatní podepíšou. NE NE! Nezajímá mě jestli je ve hře nějaké křeslo. Neprodám svoji zemi a svoji důstojnost, moji budoucnost a možnost změnit nařízení této Evropy pro dobro mých dětí za jedno křeslo. Takže konvokace od pana Macrona do Paříže budou na bázi sdíleného námětu a slušně. 

Jinak nejsme pro nikoho žádné gardedámy !!! Jestliže chceš otevřít přístavy, otevři ty francouzské a když už, tak otevři i hranice ve Ventimiglia kde francouzská policie stále vrací opakovaně nazpět a v minulosti nechávali  migranty na pospas v noci v lesích mezi Francií a Itálií.