Rumunská senátorka Diana Lovanoviciová nedávno vystoupila v rumunském parlamentu. Podle ní „globalisté“ vytvářejí pandemické zprávy, očkovací programy a globální cenzuru. (Foto: Twitter)

Senátorka Diana Lovanoviciová se domnívá, že tito „psychopatičtí lidé“ vyvolávají války, využívají přírodní katastrofy ve svůj prospěch a uměle vytvářejí různé krize.

Tvrdí také, že tito lidé používají „geologické zbraně“ k vyvolání katastrofálních zemětřesení a následných otřesů.

„Je mi zcela jasné, že v tuto chvíli se věci na mezinárodní úrovni vymkly kontrole, ti blázni si hrají na Boha a myslí si, že vyhráli.“

„V posledních třech letech zažíváme na celém světě skutečnou kampaň masového zabíjení, ať už prostřednictvím údajných pandemií a bezprostřední nutnosti aplikovat nevyzkoušené vakcíny, které zabíjejí lidi, nebo prostřednictvím válek, které snižují světovou populaci, reorganizují mezinárodní politiku, mění mocenské póly a hranice.

Byli jsme svědky uměle vyvolaného zemětřesení, které je ve skutečnosti útokem na Turecko ze strany největší světové mocnosti, jíž se absolutně nelíbilo, že ji turecký prezident Recep Tayyip Erdogan neposlechl.

Zdroj: naturalnews.com