Tento článek přichází po mém článku o gravitaci a elektrickém vesmíru, k čemuž teď navrch přidávám temnou energii! Ano, je to úplná teorie o tom, jak vesmír funguje. (Foto: Youtube)

Vesmír je ohromným oceánem kladných a záporných částic, tj. protonů a elektronů (plus neutrony/netečné/bez účinku). A ano, tvrdím, je to elektrický vesmír!

V současnosti si věda mainstreamu myslí, že vesmír je záležitostí gravitace! A já osobně si myslím, že gravitace vlastně vůbec neexistuje. Tady je koláčový graf podílů různých hmot, z nichž se skládá vesmír, jak si to myslí oni…

Matter In The Universe Dark

Ti vědátoři pořád ještě neví, co to ta temná hmota (dark matter) a temná energie (dark energy) je. Jenže já, počítám, že to vím. Jak už jsem řekl, vesmír se skládá čistě z kladných a záporných částic.

Když bylo vše dokonáno, tak nám tu zbyl vesmír z hmoty, temné hmoty a temné energie…

A já si myslím, že ta temná energie je ve skutečnosti elektronová polévka! A myslím si, že samotnou podstatou toho, co drží atomy vzájemně pospolu (ne atom uvnitř pohromadě, a že to je ta mohutná síla).

Dospěl jsem k tomuto výchozímu předpokladu po zhlédnutí videa, které vám teď předvedu.

Všimněte si, jak jsou ty atomy platiny všechny systematicky rozmístěny, aniž by se ve skutečnosti dotýkaly. Myslím, že je za tím ta elektronová polévka … superpřitahovaná k protonům.

Vždyť, co udržuje hmotu atomů pohromadě, ač se ve skutečnosti nijak nedotýkají? Jen považte … zatím ještě nikdo elektron neviděl a nevěřím, že opravu dovedou stanovit, kolik jich kolem atomu je, když ani jeden neumí spatřit. A dále bych řekl, že nebýt tam ta elektronová polévka (temná energie), tak by se atomy vzájemně odpuzovaly, když jsou všechny na povrchu kladně nabité, nebo ne?

Tady na to koukněte…