Video, na které se díváte, je z živého vysílání z mise raketoplánu Space Shuttle Discovery STS-48, z doby mezi 20:30 až 20:45 GMT z 15. září 1991 a odehrává se u západního pobřeží Austrálie. (Foto: Youtube)

Když je discovery asi 355 mil čili 570 km nad zemí, spatříte, že na zemském povrchu a nad ním se dějí nějaké zajímavé věci. Nemá smysl klást otázku, není-li toto video zaranžované nebo nejde-li o hoax, jelikož je získáno z oficiálního pořadu NASA a měli k této události i oficiální prohlášení.

NASA rychle došlo, že není možno redigovat něco, co už jednou odvysílali. Možná, že je to důvod, proč už žádná živá vysílaní nedělají?

První věcí, kterou vidíme, je, že se něco objevuje, buď se to odmaskuje, nebo to vletí do slunečního svitu. Pohybuje se to po přímé linii, dokud to zjevně trochu nezpomalí a náhle na levé straně obrazovky spatříme mohutný záblesk.

Ten objekt, co sledujeme, v okamžité reakci na ten záblesk provede VELMI prudký obrat a vypadá, že zrychluje na šílenou rychlostí pryč od země. A pak se to stane. Spatříme nějaký druh plazmy nebo střely vypálené ze země, která jen tak tak ten neznámý objekt netrefí.

Všimněte si, že to vypadá, že je tam ještě další UFO měnící směr a druhý ze země vypálený projektil.

NASA to vysvětluje, že se díváme jen na nějaké odpadlé kousky, jako úlomky ledu a útržky izolace, ovlivněné tryskou RCS. Mojí první otázkou je, jak došlo k tomu, že se tam dostaly určité jasné objekty, které se zjeví odnikud?

A jak to, že ten první objekt nejdříve zpomalí, než spatříme ten záblesk, čili ta údajná tryska byla zapálena?

Nebo se snad díváme na něco daleko hrozivějšího, jako nějaký druh systému obrany země jako z programu Hvězdných válek?

Nebo dokonce obranný systém Mimozemšťanů?

Podle mě, to vypadá, že ty objekty jsou mnohem dále, než tvrdí NASA, ale při této kvalitě videa, je to těžké určit. O pár minut později, také přesměrovali kameru od této scény, ale tím jen ukázali další kousíčky tohoto odhalení, tudíž pro moje oči další rudá značka.

Ať je to jen shoda okolností nebo ne, bude toto video jedním z nejvíce znepokojujících videí v historii jevu UFO. Doufám, že se jednoho dne dočkáme jasné odpovědi.

A co si myslíte vy? Je to fakt kousek ledu nebo izolace ovlivněný polem výronu ze zapálené trysky?

Nebo jsme opravdu spatřili nějaký typ pozemského či mimozemského obranného systému proti předpokládaným hrozbám? Dejte mi to vědět v komentářích níže! Moc rád bych věděl, co si o tom myslíte vy?