Sňatek mezi princem Harrym a Meghan Markle už narazil na skaliska. Přichází zprávy, že odmítání Meghan Markle přestat s veřejným vytrubováním svých liberálních politik vyvolává u královny Alžběty nepatřičný stres a sňatek zatěžuje napětím.

Zdroj z Kensington Palace tvrdí, že princ Harry už té nové vévodkyni dal ultimátum: přestaň s tou liberální hysterií nebo vypadni.

„Ne všechno je to o tobě!“ řval Harry na tu americkou herečku, dokud rozzuřeně neutekla.

Madworldnews.com hlásí

Meghan v Kensingtonské paláci vše, ať šlo o maličkosti nebo významné záležitosti, tlačila mimo standardy zavedeného systému, teď už toho má ale Harry dost.

Meghan není hloupá, a tak, už když se vdávala za Harryho, dobře věděla, že teď už nemá na veřejnosti o politice co mluvit. Musela vědět, jakou má volnost volby, a že pak musí dodržovat královský kodex. Měla ale Harryho, co jí kryl před tiskem i před královnou, a tak si klidně pokračovala se svými politickými scénami.

K největšímu průšvihu Meghan došlo jen před 10 dny a to nešlo o žádný přešlap. Když se tato vévodkyně sešla s irskou pro-potratovou političkou a žurnalistkou Feminazi, tak se vyjádřila, jak je ráda, že se v silně katolickém Irsku potraty uzákonily, a to vyslalo rázové vlny otřásající Buckinghamským palácem.