Současný návrh rakouského obchodního sdružení dokazuje, že nejenom Markus Söder nebo Karl Lauterbach mají šílená protikoronavirová opatření. (Foto: Pxhere)

Poté, co obchod, který v Rakousku v současné době ztrácí miliardu tržeb za týden, „a corona-věda v současné době předpokládá, že infekci lze zabránit pomocí dvoumetrové vzdálenosti a kontaktů pod 15 minut“, říká předseda obchodního sdružení, že se rozhodl sklonit před černozeleným vládním koronovým uzlem a zajistit, aby lidé nezůstali v obchodě déle než 15 minut.

„Pokud nařídíte, že nesmíte zůstat v obchodě déle než 15 minut, najdeme způsob, jak toho dosáhnout,“ řekl úředník obchodního sdružení heute.at.

Toto šílenství poháněné koronou lze také velmi snadno zvládnout.

„V mnoha případech k prvnímu kontaktu se zákazníkem v maloobchodě dochází v pokladně."

Po 13 nebo 14 minutách může prodejce zdvořile poukázat: „Dobrý den, už jste nějakou dobu v obchodě – jděte prosím pomalu k pokladně.“

Dokonalý plán koróny pro Södera. Není problém si představit, jak policie Söders Corona vozí občany v maskách FFP2, které jsou zdraví škodlivé, po obchodech a odvádí každého, kdo překročí povolenou lhůtu pro nákup.

AC24.cz je také na  Facebooku Twitteru Telegramu a   GAB.

Zdroj: pz.cz