V průběhu let vydala společnost Steve Jackson Games řadu rozšiřujících sad pro hru Illuminati, včetně Illuminati Brainwash, Illuminati Mutual Assured Distraction, Illuminati Bavarian Fire Drill a Illuminati Y2K, přičemž každá rozšiřující sada přispívá k tajemství hry a umožňuje blíže nahlédnout do plánů skutečných Iluminátů. (Foto: Healthglade / Steven Jakson Games)

Steve Jackson Games také vydalo hru Illuminati: Skutečná kontroverze však začala až po vydání Illuminati v letech 1994 a 1995: New World Order, což byla sběratelská karetní hra se 412 kartami. Vydáním této verze se karetní hra Illuminati změnila ze zajímavé a podezřelé hry na hru, která obsahuje děsivé předpovědi budoucích světových událostí.

Pravděpodobně nejznámější karty ve hře Illuminati: Mnozí obviňují Steva Jacksona, že byl zapojen do iluminátů a věděl o jejich plánech. To, že ilumináti dovolili Jacksonovi zveřejnit tyto informace s mnohaletým předstihem, není překvapivé, protože jsou dobře známí tím, že totéž dělají ve svých hollywoodských filmech.

Pokud existují nějaké pochybnosti o tom, že Steve Jackson je členem iluminátů, pak je definitivně vymažete, když uvidíte logo společnosti Steve Jackson Games, na němž je vyobrazeno Vševidoucí oko na iluminátské pyramidě. Toto logo je jejich logem navzdory tomu, že vyrábějí mnoho dalších her a Jackson se pravděpodobně nejvíce proslavil svým podílem na hře Dungeons & Dragons.

Verzi hry New World Order Illuminati, běžně známou také jako INWO, je stále možné zakoupit, přičemž všechny karty z tovární sady INWO 1995 Full Deck prodává přímo společnost Steve Jackson Games.

Hra je v těchto dnech horkým zbožím a mnoho lidí se snaží získat všechny karty Illuminati: New World Order, aby zjistili, jaké další zajímavé karty jsou na seznamu v plném balíčku.

Dejte nám prosím vědět do komentářů níže, pokud máte nějaké interní informace nebo znalosti o některé ze zobrazených vzácnějších karet.


Zdroj: healthglade.com