Video, které bylo zveřejněno na sociálních sítích, vyvolalo internetovou debatu o paranormálních jevech. (Foto: Youtube)

Pilot zachytil strašidelné záběry, na nichž se zdá, že desítky „přízračných“ postav vystupují z neexistujícího letadla a procházejí uličkou.

Klip pořídil pilot Bangkok Airways Voravit Vejjajiva z kokpitu svého letadla, informovala místní média.

Záběry natočené v noci zřejmě ukazují cestující, kteří vlečou svá zavazadla přes spojovací most údajně směrem k terminálu mezinárodního letiště Phuket v jižním Thajsku.

Nezdá se však, že by tento tryskový most byl spojen s nějakým letadlem – diváci tak zůstávají zmateni, odkud se všichni cestující vzali.

Video, které bylo zveřejněno na sociálních sítích, vyvolalo internetovou debatu o paranormálních jevech.

Bystří diváci poukázali na to, že dotyčný most byl ve skutečnosti prázdný a nepoužíval se.

Podle jiné teorie zachycení cestující „podobní duchům“ byli jednoduše proto, že se na mostě odráželo rušné jasně osvětlené letiště.

Jeden z uživatelů napsal: „Za tímto leteckým mostem se nachází pojízdné schodiště – mám podezření, že cestující se odlepili od letadla na letištní ploše, dostali se ke schodišti a šli nahoru.“

Pilot, který klip natočil, se zatím nevyjádřil k tomu, zda je teorie o odrazu pravdivá, zatímco uživatelé na internetu se nadále pokoušejí přízračný tryskový most vysvětlit.

Zdroj: thesun.co.uk