OSN a Světové ekonomické fórum prosazují Agendu 2030 v reakci na velké probuzení, které probíhá po celém světě, včetně snahy Elona Muska o svobodu projevu na internetu. (Foto: Twitter)

Jak jsme již informovali dříve, Agenda 2030 je systémem totální celosvětové centralizace moci ovlivňující vše od vlád po ekonomiky.

„Jinými slovy, nestačí jim, že tajně manipulují ekonomikami pomocí národních centrálních bank jako prostředníků; chtějí se přestat skrývat a vyjít na světlo jako velkorysí vládci, za které se považují,“ napsal Brandon Smith z Alt-Market.

„Konečným cílem úplné centralizace je vymazat samotnou myšlenku svobodných trhů a umožnit hrstce lidí mikromanagement všech aspektů obchodu a podnikání.“

„Nejde jen o vliv, jde o ekonomické impérium.“

Součástí toho, jak to chtějí prosadit, je koncept zvaný „sdílená ekonomika“, v němž lidé vlastní stále méně majetku.

„Sdílená ekonomika je v podstatě komunistická ekonomika, ale vydestilovaná do bizarního minimalismu, který nemuseli zažít ani lidé, kteří žili v Sovětském svazu,“ pokračoval Smith.

„Struktura je popisována jako druh společnosti založené na komunách, v níž lidé žijí v bytech ve stylu sekce 8, se společnou kuchyní, společnou koupelnou a téměř žádným soukromím.“

„Veškerý majetek je pronajatý nebo vypůjčený. Všechna auta jsou vypůjčená a sdílená, většina dopravních prostředků je hromadná, základní osobní věci, jako jsou počítače, telefony, a dokonce i nádobí na vaření, mohou být sdílené nebo vypůjčené předměty.“

„Jak říká WEF, nebudete vlastnit nic,“ dodal.

Vzhledem k tomu, jak nepřirozená je tato kvalita života, by pak nemělo být překvapivé, proč globalisté vedou totální válku proti svobodě projevu na internetu: nechtějí, aby se šířil příliš velký odpor.

Odtud pramení jejich neustálé šílenství proti Elonu Muskovi, který si koupil Twitter.

Zdroj: infowars.com