Kanadská středoškolská učitelka dřevařství, která údajně vystupuje pod jménem Kayla Lemieux, se dostala na titulní stránky novin kvůli tomu, že při výuce dětí nosí masivní umělá prsa. (Foto: Twitter)

Fotografie a videa učitele se tento týden rozšířily po internetu a zpravodajskému serveru Reduxx se podařilo kontaktovat vedení Oakvillské Trafalgarské střední školy a ověřit, že dotyčný na škole pracuje.

Učitelka je při několika různých příležitostech viděna v přiléhavých tričkách, přes která vystupují bradavky, v krátkých šortkách a s blond parukou.

Podle Reduxx „muž, který je vidět na fotografiích a videích, je instruktor výrobních technologií, který se údajně začal identifikovat jako žena v loňském roce“.

Jeden ze studentů na Twitteru údajně napsal: „Děti tady si rozhodně nemyslí, že je to normální… ale reálně nemůžeme nic říct. Loni byl učitel muž. Myslím, že ho škola nemůže vyhodit.“

Děsivé pohledy, jako je tento, jsou důvodem, proč stále více rodičů v Americe a Kanadě učí své děti doma nebo je posílá do soukromých škol.

Zdroj: reduxx.info