Novopečený novozélandský premiér Chris Hipkins se na dotaz novináře, aby definoval slovo „žena“, což je základní otázka, na kterou by měl být schopen odpovědět žák osmé třídy základní školy biologie, ale která zjevně trápí politiky a soudce po celém západním světě, jako by po nich někdo chtěl, aby ve dvě hodiny ráno v opilosti v hlavě počítali pokročilé výpočty, ztuhl.

„Jak vy a jak tato vláda definuje ‚ženu‘?“ zeptal se reportér Sean Plunket Hipkinse během tiskové konference.

„Abych byl upřímný, Seane, tahle otázka mi přišla trochu mimo mísu,“ řekl Hipkins.

Což je zvláštní, protože se zdá, že on sám stojí docela pevně uprostřed levého pole.

„Ta… no… biologie, pohlaví, gender… ehm…“ zarazil se.

Nakonec, po nepříjemně dlouhé chvíli ticha, Hipkins řekl: „Lidé se definují sami. Lidé si sami určují své pohlaví.“

Související: Vyzývá k použití zbraní na „ochranu translidí“.

„Starmer řekl, že podle něj 99,9 % žen nemá penis,“ naléhal Punket s odkazem na britského politického a labouristického lídra Keira Starmera, který se nedávno dostal pod palbu kritiky za vědecky korektní výroky, jež rozlítily abecední mafii. „A já vím, že je to od něj divné, ale vzhledem k nedávným událostem na Novém Zélandu bych se znovu zeptal, jak definujete, co je to žena?“ zeptal se.

„Jak jsem myslím právě naznačil, tuhle otázku jsem nečekal, takže to není něco, na co bych, ehm, víte, formuloval, přeformuloval odpověď,“ odpověděl Hipkins, zřejmě přesvědčený, že člověk potřebuje čas a slovník, aby věděl, co je to dospělá lidská žena. „Ale pokud jde o pohlavní identitu, myslím, že lidé si ji určují sami.“

Dovol mi, abych ti pomohl, Chrisi. „Žena“ je dospělá lidská žena. A „žena“, chceme-li být techničtější, je člověk označený chromozomy XX, které nelze změnit bez ohledu na to, kolik testosteronu do nich napumpuješ, kolik zdravých částí těla jim usekneš nebo jak důrazně budou své bludy o „identitě“ prosazovat.

Zdroj: mrctv.org