Athos Salomé z Brazílie tvrdí, že dokáže předpovědět budoucnost, včetně smrti Alžběty II., Covid-19 a dokonce i Elona Muska, který se snaží koupit Twitter, a nyní tvrdí, že se blíží třetí světová válka. (Foto: Instagram)

Věštec dokonce tvrdí, že předpověděl, že roboti připraví lidi o práci, a to ještě předtím, než miliardář odhalil své roboty „Optimus“, píše Daily Star.

Mezi nejzlověstnější tvrzení 36letého muže však patří mrazivé prohlášení, že třetí světová válka již začala.

Tvrdil, že to potvrdila ruská invaze na Ukrajinu ve věku digitální „fantazie“.

Athos Salomé odmítl obvinění, že je pouhým šarlatánem, a pro deník Daily Star řekl: „Nepovažuji se za věštce, nevěřím tomu.“

„Věda začala dokazovat, že mé schopnosti jsou skutečné, před několika měsíci jsme s mým seznamem předpovědí prošli technickou analýzou a žádné triky se neprokázaly.“

„Ve dvanácti letech jsem si uvědomil, že jsem jiný než ostatní lidé, s větší citlivostí cítím, slyším a mluvím o událostech, které nemám pod kontrolou.“

„Někdy jsem o sobě pochyboval, protože jsem říkal věci, které se pravděpodobně nestaly, ale v krátké době se vyplnily.“

Athos nepochybuje o tom, odkud nebo od koho se vzaly jeho schopnosti, a odvolává se na Boha a svůj cikánský původ. Dodává, že všichni lidé jsou stvořeni k obrazu Božímu, a jsme tedy polobohy.

Říká: „Všichni jsme bohy: „Věřím, že jsem byl vyvolen, abych pomáhal lidem na tomto světě, věřím, že mám pouze citlivost a prorocký dar, umím porozumět lidem a tomu, co hledají.“

Athos řekl, že v roce 2012 předpověděl globální pandemii na rok 2020 a 44 dní předtím, než Vladimir Putin poslal tanky valící se na Ukrajinu, Athos oznámil, že je to nevyhnutelné.

Ještě záhadněji se vyjádřil na Instagramu, kde uvedl, že vůdce se narodí mezi „22, 44 a/nebo 66 lety“ a že „odstraní část těch, kteří nejsou nakloněni jeho rozhodnutím!“.

Mezi Athosovy předpovědi patřil i pokus Elona Muska o koupi Twitteru.

Athos tvrdí, že čísla předpověděla krachující koupi Twitteru Elonem Muskem, protože 22. dubna nabídl jeho koupi za 44 miliard dolarů navíc ke svému soukromému letadlu, které má údajně hodnotu 66 milionů dolarů.

Ve své předpovědi na rok 2022 napsané 28. března 2021 Athos uvedl, že dojde k fatálnímu „zhroucení tribun“, což se stalo v červenci při býčích zápasech v kolumbijské Tolimě, kde zahynulo šest lidí.

„Předpověď nahrazení lidské práce roboty se naplní s „robotem Elona Muska“, jehož start je naplánován na 30. září,“ uvedl Athos.

„Na mém seznamu také stálo, že zemře královna Alžběta II. a že v roce 2022 začne třetí světová válka.“

Pokračoval: „Všichni jsme si mysleli, že je to pravda: „Třetí světová válka začala, když se Covid stal ve světě pandemií. Potvrdilo se to po ruské invazi na Ukrajinu a stalo se to skutečností po superrozvoji technologií.“

Zdroj: mirror.co.uk