Ursula von der Leyenová  bude předsedkyní Evropské komise, předsedou Evropské rady je Charles Michel,  v čele evropské diplomacie je Josep Borrell a Christine Lagardeová povede Evropskou centrální banku.

„Musím se tomu smát, protože je pravdou to, co jsem již dlouho říkal, Bilderberg určuje obsazení vrcholných míst v EU, protože téměř všichni jsou členové Bilderbergu a to opět ukazuje, že kdo se účastní Bilderberg konferencí udělá kariérní skok, je vybrán k vyšší pozici. To je proti slovu, že Bilderberg je jen neškodné setkání, kde se nic nerozhoduje,“ píše ma blogu Schall und Rauch von Freeman.

Michel, von der Leyenová a Lagardeová se v roce 2016 společně zúčastnili konference Bilderbergu v Drážďanech. Zajímavé je, že Macron na konferenci Bilderbergu v Kodani 2014 navrhl Ursulu von der Leyenovou a na oplátku od Merkelové, získal podporu  pro Francouzku Christine jako šéfku ECB.

Borell a gangster CIA Pompeo duben 2019

Španěl Borrell je také takový model chlapce. Měl dlouhý vztah s bývalou ministryní životního prostředí a současnou šéfkou Španělské socialistické dělnické strany (PSOE), Cristinou Narbonovou. V červenci 2018 se vzali.

Před loňským návratem do politiky působil ve správní radě energetické skupiny Abengoa, která se specializuje na solární energii. Byl odsouzen v roce 2018 kvůli obchodování s akciemi k pokutě 30,000 euro, protože prodával akcie své společnosti před jejím bankrotem.

Abengoa, to byl doposud největší bankrot společnosti ve Španělsku. Proto byla loni požadována rezignace Borella z pozice španělského ministra zahraničí.

Dříve pracoval jako inženýr pro španělskou státní ropnou společnost Campsa. V roce 2012 byl nucen odstoupit z funkce prezidenta Evropského univerzitního institutu, neboť byl obviněn ze střetu zájmů v souvislosti s jeho energetickými zájmy.

Nyní povýší a stane se ministrem zahraničních věcí EU. Takoví morálně bezvadní lidé, jako je Josep Borell, musí zastupovat EU, to je jasné.

Legrační, v roce 2010, prezident Barack Obama vydal záruku na půjčku ve výši 1,45 miliardy dolarů na výstavbu solární elektrárny Abengoa v Maricopa County v Arizoně prostřednictvím amerického ministerstva energetiky.

Ano, tito „zelení“ a „levicoví“ ekologové vědí, jak zacházet s penězi daňových poplatníků.

První zasedání Evropského parlamentu

Co si noví členové strany Brexitů v Evropském parlamentu myslí o diktatuře EU, ukázali na prvním setkání ve Štrasburku, kde se hrálo Beethovenova „Óda na radost“. Otočili se a ukázali záda.

Poslanci z evropské frakce „Identita a demokracie“ dokonce zůstali sedět.

Prezident Evropského parlamentu Antonio Tajani tuto akci kritizoval a řekl: „Musíte stát při hymně své země“!

„Zůstali jsme sedět během hymny, protože jsme přesvědčeni, že Evropská unie není státem, a proto nemá hymnu," řekl  francouzský poslanec  Nicolas Bay.

Nigel Farage také řekl, že EU není stát, a proto není neúctou bojkotovat tzv. „hymnu“ EU.

EU není demokracie

Je to vlastně EUSDSR, kde vůdce v zákulisí určuje vedení a občané EU nemají vůbec šanci něco říkat a ani nejsou o nic žádáni.

Ano, toto jsou „evropské hodnoty“, které EU zastupuje a vyváží do světa.

Namísto pijáka Jean-Claude Junckera, je nejvyšší hlavou EU Ursula von der Leyenová. No tak na zdraví!

Kolikrát byla v Bilderbergu? 2015, 2016, 2018 a 2019! Pak si to pravděpodobně zaslouží.

Velká změna v řídícím výboru Bilderbergu

Od včerejšího dne se změnilo složení řídícího výboru Bilderbergu. Henri de Castries odstoupil z funkce předsedy a nyní jsou tam dva náčelníci, Victor Halberstadt a Marie-Josée Kravisová. Takže Evropan  a Američanka mají nejvyšší pozici!
 
Noví lídři EU jsou slabí a nemají co říct. EU nemůže ani udržet jadernou dohodu s Íránem proti Trumpovi a čelit vydírání a hrozbám ze strany Washingtonu.

Zdroj:  alles-schallundrauch.com, pz.cz