Nový dokument osvětluje práci prezidenta aliance EcoHealth Petera Daszaka a výzkumného pracovníka Ralpha Barica na výzkumu COVID-19 a také vazby na výzkumný grant agentury DARPA, který tuto práci financoval. (Foto: Shutterstock)

Řetězec usvědčujících e-mailů, který tento týden zveřejnil novinář Jimmy Tobias, podle všeho usvědčuje Daszaka a experta na koronaviry z UNC-Chapel Hill z toho, že se nedílně podíleli na výzkumu schopností této nemoci již v roce 2018.

V řetězci e-mailů je zpráva od vědecké pracovnice Národního centra pro zdraví divoké zvěře USGS (United States Geological Survey) Tonie Rockeové Baricově manželce „Toni“,

Ahoj Toni (je hezké potkat kolegyni Toni – nepotkávám ji často); Ano, 11:30 mi vyhovuje. Je to ET? Ještě nevím, jestli budu zítra pracovat z domova, takže bude asi nejlepší, když ti zavolám. Rád bych slyšel vaše názory na to, jak tyto proteiny nejlépe dodat netopýrům a co se zatím zkoušelo.

V dalším e-mailu z dokumentu adresovaném od Rockeho Ralphu Baricovi se Rocke ptal na „grant DARPA“, čímž odkazoval na výzkumné oddělení amerického ministerstva obrany:

Ahoj Ralphe: Mám několik otázek ohledně glykoproteinů s hroty SARS-CoV, které vyvíjíte, s ohledem na grant DARPA, na kterém spolupracujeme. Měl bys někdy zítra čas na telefonát?

V další inkriminované e-mailové výměně mezi Daszakem a Baricovou manželkou se prezident EcoHealth Alliance zmiňuje o „práci na nanočásticích, na které se [Ralph] podílel“.

Zdá se, že e-maily potvrzují to, co mnozí již dlouho tušili: že COVID-19 byl záměrně vyvinut vládou USA, která se pak snažila zamést všechny stopy vedoucí k tomuto viru.

Baricův výzkum na UNC byl rovněž financován Národním institutem pro alergie a infekční choroby HHS, jak přiznal šéf NIAID Anthony Fauci:

Novinář Alex Berenson v komentáři k e-mailovému vláknu, které se šíří na sociálních sítích, poznamenal: „Pokud jste zapomněli, Ralph Baric se 11. února 2020 setkal s Tonym Faucim. Fauci tedy od začátku věděl, co se stalo, a věděl, že Američané a výzkum, který pomáhal sponzorovat, jsou za to nepřímo (v nejlepším případě) zodpovědní. Od té doby o tom lže.“

E-maily jsou součástí souboru dokumentů, které Tobias obdržel od USGS na základě žádosti FOIA začátkem tohoto měsíce.

„Toto je jen nejnovější z mnoha e-mailů, které dokazují, že DARPA a Pentagon řídily celý útok Covid. Od viru až po zavedení jedovaté střely, to vše nám přinesl hluboký stát,“ komentoval Alex Jones z Infowars na X.

Zde je několik dalších zajímavých úryvků z e-mailů, na které upozornili uživatelé X:

Zdroj: infowars.com