Meghan Markleová se objevila na ceremoniálu British Fashion Awards a při tom hrubě porušila královský protokol. Informuje o tom britský Express.

Její příchod na ceremoniál byl překvapením nejen pro účastníky, ale i pro královskou rodinu. Je pravda, že kdežto hosté byli potěšeni touto nečekanou návštěvou, v Buckinghamském paláci panovalo rozčílení.

Těhotná vévodkyně ze Sussexu potvrdila svou pověst rebelky: opět osobně předala cenu nejlepší návrhářce dámského oděvu Claire Waite Kellerové, která navrhuje kolekce pro Givenchy. Seznámila se s Markleovou, když pro ni navrhovala svatební šaty.

Meghan Markleová se podle protokolu nesměla objevit na ceremoniálu udílení cen.

Vévodkyně znovu ignorovala pravidla královského dvora a vstoupila na jeviště. Byla v elegantních černých šatech od Givenchyho s obnaženými rameny. Nehty měla nalakované do tmavé barvy, čímž zase porušila královské předpisy.

Při předání ocenění Meghan poděkovala Claire za její skvělou práci a nazvala Velkou Británii svým novým domovem. Na večírku se Markleová setkala se starými kamarády. Mezi nimi byli David a Victoria Beckhamovi, stejně jako Kate Mossová a Poppy Delevinová.