Anglický portál Mail Online přišel se zprávou, že si vévodkyně Meghan Markelová po celou dobu pobytu ve Velké Británii vedla tajný deník. Zdokumentovala v něm totiž detaily přechodného období svého života, kdy si měla zvyknout na zcela novou identitu.

Jeden z přátel vévodkyně prozradil zpravodajskému portálu Mail Online, že bývalá hvězda seriálu Kravaťáci pravidelně zapisovala své myšlenky a pocity do deníku.

Její zápisky by tak mohly detailně odhalit potíže, kterým čelila Meghan, když opustila své rodné město Los Angeles a tedy i své herecké ambice, aby nastartovala nový život v roli člena britské královské rodiny.

Pokud by byl deník vůbec někdy publikován, mohlo by to poskytnout zcela unikátní přístup do zákulisí života v monarchii.

Toto léto však spaří světlo světa jiná publikace, napsaná životopiscem královské rodiny Andrew Mortonem, která bude mít název Pátrání po svobodě (v anglickém znění Finding Freedom) a měla by odhalit intimní podrobnosti o životě královského páru.

Informace o vedení deníku vévodkyní přitom rozhodně vzbudila zájem královského autora, který předtím pracoval s princeznou Dianou na autobiografii.

„Meghan je určitě dobrá spisovatelka s pěkným citem pro jazyk. A to je logické, neboť vévodkyně studovala v prvním ročníku angličtinu na Northwestern College,“ připomněl Andrew Morton.

Je kromě toho přesvědčen, že zveřejnění jejího vlastního pohledu na svůj život by se nejen finančně vyplatilo, ale také by dostalo veřejnou informaci o její osobnosti pod úplnou kontrolou.

Zdroj:  dailymail.co.uk