V exkluzivním světovém rozhovoru z vězení, kde si odpykává 20 let za obchodování s nezletilými dívkami, se přiznala: „Je mi ho tak líto. Sleduji, co se mu děje.“

Maxwellová, 60, vypadala otřesena, když řekla, že princovi právníci tvrdili, že nikdy nebyli blízcí, a pak smutně dodala: „Přijímám, že toto přátelství nemohlo přežít mé odsouzení.“

„Platí takovou cenu za toto spojení. Považuji ho za drahého přítele. Záleží mi na něm.“

Zpráva přichází v době, kdy se vévoda z Yorku snaží zachránit svou image tváří v tvář nepřátelskému veřejnému mínění a zlomenému srdci po smrti své matky královny.

Ve dvou výbušných rozhovorech, z nichž jeden byl veden tváří v tvář ve vězení, Maxwellová dokonce vyprávěla, jak je nyní přesvědčena, že Andrew je obětí zfalšovaných důkazů.

Poprvé také promluvila o svém blízkém přátelství s bývalými americkými prezidenty Billem Clintonem a Donaldem Trumpem a o svém spojení s „největší lítostí mého života“, pedofilem Jeffreym Epsteinem.

Naše první setkání, uskutečněné v rámci připravovaného speciálu CBS-Paramount Plus, proběhlo letos v červnu uvnitř nechvalně proslulé newyorské Metropolitní vazební věznice, po němž následoval další dlouhý rozhovor vedený na dálku z jejího současného vězení na Floridě.

Maxwellová v něm poprvé od svého zatčení v červenci 2020 hovořila o tom, že lituje svého spojení s miliardářem a sexuálním násilníkem Epsteinem, a tvrdila, že z ní udělalo nenávistnou postavu „zlé čarodějnice“ a poškodilo ty, které milovala. A prozradila, že touží vrátit čas.

„Ve svém soudním prohlášení jsem uvedla, že setkání s Epsteinem bylo největší chybou mého života,“ přiznává Maxwellová.

Zdroj: thesun.co.uk