Na snímku je vidět, jak si pedofilní miliardář a jeho údajná „madam“ užívají soukromou audienci u hlavy katolické církve ve Vatikánu. (Foto: Youtube)

Podle všeho přiletěli do Říma soukromým letadlem, aby jim Jan Pavel II. před téměř dvaceti lety požehnal.

Foto: The Sun

Deníku The Sun On Sunday to řekl jeden ze zdrojů: „Takové obrázky ukazují, jak mocné byly Epsteinovy konexe a jeho schopnost otevřít téměř jakékoli dveře.“

„Dokázal se vmanipulovat do královských paláců, Bílého domu i Vatikánu, a to vše s Maxwellovou po boku.“

Na našem snímku Epstein v tmavém obleku a kravatě s červeným vzorem klečí u papežových nohou se svým bývalým milencem Maxwellem, který je v pruhovaném saku a modré košili s rozepnutým límečkem.

Ruce mají sepnuté, oba se usmívají a hledí do očí Jana Pavla II, který stál v čele katolické církve od roku 1978 až do své smrti v roce 2005.

Sedící pontifik má na fotografii, která byla pravděpodobně pořízena v roce 2003, zvednuté ruce.

Epstein měl spáchat v roce 2019 ve vězení sebevraždu ve věku 66 let, když čekal na soud kvůli obvinění z obchodování se sexem.

Maxwellovou čeká ještě tento měsíc v New Yorku soud, kde je obviněn z náboru mladých dívek pro bývalého finančníka a z účasti na zneužívání.

Podle listu Sunday Times proti ní žalobci plánují použít její „černou knihu“, která je prý „přesvědčivým důkazem její viny“.

A očekává se, že proti Maxwellové bude svědčit i Epsteinova „plánovačka“ Adriana Rossová, vyplývá ze soudních dokumentů.

Osmatřicetiletá polská exmodelka je jednou ze čtyř „spolupachatelek“, kterým byla v rámci Epsteinovy dohody o přiznání viny v roce 2008 udělena imunita.

Zdroj: thesun.co.uk