Žoldnéřská armáda EU, ministr financí a hospodářství EU, Unie pro převody a dluhy EU, systém pojištění vkladů v EU, pojištění v nezaměstnanosti v EU, úřad státního zastupitelství EU, masová migrace EU: megalománské projekty v celé EU. (Foto: Flickr)

To jsou všechno nápady a vize Emmanuela Macrona a ke splnění jeho snů by mu měla pomoci jeho oblíbená loutka, Angela Merkelová, měla by se stát předsedkyní  Evropské komise.

Napoleon IV. byl také na staré ženy, Macronovo spojení mezi ním a Veličenstvem Angelou I. je v poslední době v pohodě.  Kdo zahřívá tento vztah? Je to německý torpédoborec (64), ale také Macronův nejvýznamnější spoluhráč na evropské šachovnici. Macronův sen kopírovat  Spojené státy americké je pro Merkelovou potěšením. 

„Evropa potřebuje tváře, silné osobnosti, potřebuje lidi, kteří mají osobní důvěryhodnost a dovednosti, které jim umožní obsadit pracovní místa," uvedl francouzský prezident jeho návrh. Flegmatická a zadumaná paní Merkelová, bez relevantních technických znalostí (lingvisticky) jazykově podexponovaných a rétorických inkontinencí, obslouží Macronovy plány velkolepým způsobem: Německo, jako největší člen Euro klubu, přinese téměř 30% svého zamýšleného převodu, ve kterých jsou peníze přesměrovány ze silných do slabších zemí. Macronova zchátralá „domácnost“ tak bude brzy obnovena.

Pokud by ti dva byli ve své hře důslední, tak by to znamenalo konec národních států. Svrchovanost národů by byla zcela diktována. Brusel určuje, co máme dělat a co musíme udělat.

 S Merkelovou jako předsedkyní Evropské komise přijde Německo z deště pod okap. Ekoteror zelených je pro Německo jeho konec. Úplný konec všech fosilních paliv do roku 2050, o kterém rozhodla vláda Merkelové,  je ještě daleko, může se člověk utěšovat. Do té doby můžete stále řídit auto, létat na dovolenou, jíst řízek, topit naftou a uhlím, udržet si svou práci v údajně špinavých průmyslových odvětvích. Ale hysterka klimatu tlačí na zákazy. Rok 2011 ukázal, jak lze jedinou událost na druhém konci světa využít k přechodu z jednoho dne na druhý, z právně garantované formy energie, jaderné energie.

Předzvěstí temné éry díky EU jsou zlověstně evidentní: bankovní krize, finanční krize, energetická krize, krize zaměstnanosti, záchrana bankrotních států, nekonečné předpisy z Bruselu, politika ECB a katastrofální migrační politika, která přivedla Německo do nejhoršího období. S Merkelovou v Evropské komisi přijde Německo z deště pod okap. Merkelová několikrát řekla, že po skončení svého funkčního období v politice končí. Ale mocnou osobu nezajímají její včerejší sliby. Koneckonců přísahala, že bude sloužit německému lidu, aby předešla škodě …

Zdroj:  compact-online.de