Fanoušci konspiračních teorií hlásí další nález. Lovec mimozemšťanů Scott C. Waring tvrdí, že našel na Marsu stopy starověké egyptské civilizace. Jedná se o jeden z dalších objevů, které mají dokazovat mimozemský život na Marsu. (Foto: Youtube)

Slavný lovec UFO Scott C. Waring ohlásil svůj další přelomový nález. Na povrchu Marsu totiž odhalil objekty, které podle něj připomínají egyptské sarkofágy vytesané do skály.

Svůj objev učinil při studiu fotografií povrchu rudé planety, které pořídil Národní úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA). Waring si na základě svého objevu klade otázku, zda mezi Marsem a naší planetou nemohly existovat mimozemské kontakty, které by vysvětlily vznik jedné z nejstarších civilizací na Zemi.

„Tohle mě vážně vede k otázce… Jsou starověcí Egypťané z Marsu? Egypt je totiž velmi podobný Marsu, má dokonce i podobné počasí. Žádné jiné místo na Zemi nevypadá tolik jako Mars,“ napsal na svůj blog ET Data Base. „Pokud je to pravda, tak to moc dobře vysvětluje, proč takové úžasné pyramidy byly postaveny uprostřed ničeho. Bylo to z toho důvodu, že je to nejblíže k jejich domovu,“ popisuje svou teorii Waring.

Dříve Waring rovněž tvrdil, že objevil fotografii, na které jsou sochy ženy, muže a dítěte. Sousoší dokonce pojmenoval: Mona Lisa z Marsu.

Waring na fotografiích NASA nalezl podobné objekty ve velkém množství. Na asteroidu Bennu dokonce spatřil stopy po vyspělých mimozemských technologiích nebo mimozemskou základnu na Měsíci.