Lékařka, která se věnovala odhalování depopulační agendy Nového světového řádu, měla v neděli leteckou nehodu. (Foto: Facebook)

Doktorka Carrie Madejová, lékařka osteopatie a interní medicíny, přežila záhadnou havárii letadla spolu se svým přítelem poté, co letadlu selhal motor a spadlo u Rooseveltova pamětního letiště ve Warm Springs v Georgii.

FAA uvedl, že letěli jednomotorovým letadlem Piper PA-24 z floridského Petrohradu, když jim podle zpráv selhal motor.

„Podle Michaela Watsona, předsedy letištního úřadu Meriwether County, byl let na cestě ze St. Petersburgu na Floridě nedaleko Tampy na letiště Newnan-Coweta County, když se vyskytl problém s motorem, když letadlo začalo klesat. Let byl odkloněn na jih do Warm Springs, ale zřítil se. Webová stránka Flight Aware pro sledování letů ukazuje trasu letu před havárií,“ uvedla stanice 11 Alive.

„FAA spolupracuje s Národním úřadem pro bezpečnost dopravy na určení příčiny havárie. Ani jedna z agentur nechtěla poskytnout podrobnosti o vyšetřování.“

Podle zdrojů v přímém kontaktu s Madejovou zrušila několik dní před pádem letadla sérii veřejných vystoupení a tvrdila, že se na ni zdravotnické zařízení zaměřilo „v plné síle“.

„Doktorka Madejová mi právě ve čtvrtek napsala, že několik měsíců nebude pořádat veřejné řečnické akce, protože po ní lékařská komise jde v plné síle,“ informoval Tim Brown ze společnosti Sons of Liberty Media.

Brown dodal, že Madejová je na jednotce intenzivní péče, ale zotavuje se a pravděpodobně bude ve čtvrtek propuštěna.

Tým doktorky Madejové ve středu zveřejnil prohlášení, že nebude zveřejňovat další informace o leteckém neštěstí, ale ujistil, že Madejová je „v bezpečí“ a „uzdravuje se tak dobře, jak se dá očekávat“.

Z lásky a úcty k doktorce Madejové a jejím blízkým jsme se rozhodli nezveřejňovat informace, které se objevily na webových stránkách, a informace, k jejichž sdílení nedala souhlas. Chceme také dbát na to, abychom jim dali prostor a čas na uzdravení, stejně jako bychom to udělali každému, kdo se zotavuje z tak traumatického zážitku.

Chápeme také příval obav. Ujišťujeme vás však, že je v bezpečí, je obklopena podpůrným okolím a uzdravuje se tak dobře, jak se dá očekávat.

Zdroj: infowars.com