Dětský lékař vyvolal kontroverzi kvůli příspěvkům na Twitteru, v nichž prozrazuje, jak nutí své dítě nosit obličejové masky a používá k „ochraně“ před COVID-19 zařízení s filtrem vzduchu připevněné ke kočárku. (Foto: Twitter)

Dr. Greg Kelly, který má více než 22 000 sledujících a ve svém životopise uvádí zájmena, je specialista na jednotku intenzivní péče se sídlem v Austrálii, který se stále zasazuje o to, aby vehementní omezení COVID zůstala v platnosti, přestože se zdá, že pandemie se blíží ke konci.

V jednom tweetu Kelly zveřejnil obrázek svého malého dítěte, které má na obličeji masku a stěžuje si, že to nefunguje dobře, protože si ji kojenec neustále strhává a cucá zevnitř.

V jiném příspěvku se lékař chlubí tím, že celý kočárek dítěte zakrývá důmyslným zařízením na filtraci vzduchu.

„Závěr 2 měsíců používání diskrétního domácího přenosného HEPA filtru alias „Pram-PAPR“ s použitím nemodifikovaného hotového zařízení, který pokryl vrstvu ochrany #COVID19 kolem našeho 6měsíčního dítěte,“ napsala Kelly na Twitteru.

V dalším tweetu ve stejném vlákně Kelly uvádí, že jakmile budou vakcíny COVID schváleny pro kojence, „rozhodně necháme naše dítě NAVAXINOVAT NA MAXIMUM co nejdříve“.

Jak jsme již dříve zdůraznili, výluky vakcíny COVID a nošení obličejových masek způsobily u dětí a kojenců vážné vývojové poruchy.

Logopedi varovali, že oba faktory způsobily masivní nárůst dětí trpících řečovými a kognitivními problémy.

Rodiče popisují problémy svých dětí s řečí jako „opožděné COVID“, přičemž zakrývání obličeje je hlavní příčinou vážného narušení jejich řečových schopností.

Studie vědců z Brownovy univerzity zjistila, že průměrné skóre IQ malých dětí narozených během pandemie se propadlo až o 22 bodů, zatímco verbální, motorické a kognitivní výkony v důsledku uzávěry utrpěly.

Samostatná studie Royal College of Speech and Language Therapists zjistila, že „opakované uzavírky připravily malé děti o možnost hrát si a učit se komunikovat, což zpomalilo jejich vývoj“.

Jak jsme zdůraznili na začátku tohoto týdne, další studie, kterou se chystá zveřejnit deník Times, zjistila, že díky sociální izolaci způsobené výlukami mnoho dětí nastupujících do základní školy není schopno vyslovit své vlastní jméno.

Reakce na Kellyho tweety vyjadřovaly směs zmatku a odporu.

„Zavřete ty zrůdy,“ řekl jeden z nich.

„Nemyslím si, že by rodiče v tropických zemích zašli tak daleko, aby ochránili své děti před malárií,“ dodal další.

„Četl jsem celé tohle vlákno v zoufalé naději, že by to mohlo být cvičení v trollingu hlubokého střihu (obzvlášť ta kolébka protiatomového krytu, bože můj), protože ještě nejsem připraven popasovat se s tím, jak psychicky nemocnou a veřejně vyšinutou se stala část lékařského establishmentu,“ poznamenal další.

„Zneužívání dětí,“ shrnul další.

Zdroj: infowars.com