Britská královna Alžběta II. zakázala své snaše Meghan Markleové, aby ji navštěvovala v děravých džínách. S takovými informacemi přichází The Sun. (Foto: Wikimedia)

Podle zdroje z královských kruhů tento zákaz souvisí s brzkou návštěvou prince Harryho a jeho chotě na zámku Balmoral, kde v těchto dnech královna bydlí.

„Královna nemá ráda denim, proto má zevnějšek chlapce z USA a děravé džíny zůstat ve vile Frogmore spolu s botami na klínku, které Její Veličenstvo z duše nenávidí,“ řekl zdroj.

Meghan Markleová znovu porušila protokol v červenci, když se objevila na tenisovém turnaji ve Wimbledonu v džínách. Choť prince Harryho seděla v soukromé části kurtu, pro jejíž hosty platí speciální dress code. Vévodkyně to ale ignorovala: měla na sobě modré úzké džíny. Pořadatelé turnaje chování Meghan Markleové zkritizovali a nazvali ji noční můrou.

V červenci hvězdný stylista James Johnson vysvětlil, proč si manželka prince Harryho Meghan Markleová po narození svého prvního dítěte změnila účes.

Zmíněný odborník poukázal na to, že ode dne, kdy se syn Archie narodil, byla vévodkyně přítomna na oficiálních akcích s vlasy shromážděnými v pevném drdolu.

S takovým účesem byla k vidění například na přehlídce Trooping The Color, na tenisovém turnaji ve Wimbledonu, na křtu svého syna a na evropské premiéře animovaného filmu Lví král.

Podle Johnsona je drdol nejlepší účes pro nové matky, protože chrání vlasy před poporodním poškozením.

„Během těhotenství se cyklus vypadávání vlasů zastaví a přestanete ztrácet vlasy. Po porodu vypadnou všechny vlasy, které měly v devíti měsících vypadnout, nakonec vypadnou v krátké době,“ poznamenal stylista. Také dodal, že drdol je vynikající volbou pro horké letní počasí.

„Kromě toho dříve (pozn. Meghan) byla kritizována za nedbalý drdol. Je tedy možné, že za účelem uklidnění kritiků nyní upřednostňuje přísnější účes,“ uzavřel Johnson.

Zdroj:  thesun.co.uk