Podle vědců z Oxfordské univerzity a Imperial College London budou muset být pro dosažení „nulových emisí“, jak si představují globalisté, do roku 2050 zcela uzavřena téměř všechna letiště ve Velké Británii. (Foto: Flickr)

Zpráva těchto univerzit uvádí, že s výjimkou Heathrow, Glasgow a Belfastu budou muset všechna ostatní menší a místní letiště do roku 2029 zaniknout, aby se konečně vyhrála válka proti „globálnímu oteplování“ a „změně klimatu“.

Cestující letadlem, kteří budou i po této době potřebovat regionální přestupy „na“ nebo „z“ těchto tří větších letišť, budou muset používat železnici nebo auto, protože tyto formy dopravy považují globalisté za mnohem šetrnější ke klimatu.

Jediný způsob, jak mohou letiště Heathrow, Glasgow a Belfast zůstat v provozu i v letech 2029-2049, je zavřít všechna ostatní letiště v zemi do roku 2029 a převést všechny letecké transfery ve Spojeném království na pozemní.

Pokud se to podaří, mohla by velká trojka zůstat otevřená až do roku 2049.

Poté se ve zprávě uvádí, že všechna letiště, včetně tří velkých, budou muset být trvale uzavřena a obyvatelé budou uvězněni v místě svého bydliště. To prý „ochladí“ planetu a vytvoří klimatickou utopii.

„Ve zprávě se uvádí, že pro splnění této zákonné povinnosti bude muset každý občan Spojeného království „přestat používat letadla“ na značnou dobu,“ uvedl The Exposé, jak by měl systém fungovat.

Dosažení „nulových emisí uhlíku“ vyžaduje eliminaci většiny světové populace. Aby bylo možné plně vyhovět požadavkům na změnu klimatu, není nutné odstranit pouze letiště. Ve stejné zprávě se uvádí, že široká veřejnost bude muset přestat létat, stejně jako přestat dělat cokoli jiného, co vytváří uhlíkové „emise“, bez ohledu na zdroj energie.

Také spotřeba masa se musí zastavit, protože chov krav na hovězí a ovcí na jehněčí maso škodí životnímu prostředí, tvrdí globalisté.

Na druhou stranu geneticky modifikovaná (GMO) sója a kukuřice, které musí být pro svůj růst postřikovány spoustou smrtících chemikálií, jsou pro životní prostředí dobré a mohou zůstat.

Tito klimatičtí extremisté chtějí, aby lidé ve Velké Británii (a vlastně i všude jinde na světě) do roku 2029 snížili spotřebu masa o 50 procent. Zbývajících 50 % bude muset být „vyřazeno“ v letech 2030-2049.

Po roce 2049 nebude povolena výstavba nových budov. Téměř vše, co spadá do kategorie hospodářské činnosti, bude muset skončit.

To v podstatě znamená, že všichni lidé – samozřejmě kromě globalistů – budou muset zmizet z povrchu Země, aby nemohli vyzařovat svou existenci a znečišťovat globální utopii, kterou vytvořili.

„V konečném důsledku bude mít každé aktivum, které využívá uhlík, v roce 2050 víceméně nulovou hodnotu,“ uvádí se ve zprávě.

„To může v období do roku 2050 podpořit větší využívání těchto aktiv – například výstavbu nových budov v příštích 30 letech mnohem rychlejším tempem, protože víme, že pak se výstavba musí zastavit.“

Zpráva byla mimochodem vydána v roce 2019 těsně před pandemií kovidů. V mnoha ohledech slouží jako plán toho, co teprve přijde a co je urychlováno globálními otřesy, které byly světu vnuceny ve jménu boje proti „pandemii“.

„Je možné, že události posledních dvou a půl roku jsou součástí většího, zlověstnějšího plánu, který se teprve začíná naplno rozbíhat,“ uvádí The Expose.

Zdroj: naturalnews.com