Jak jsme již informovali – Národní archiv ve čtvrtek zveřejnil tisíce nikdy nezveřejněných dokumentů JFK. (Foto: Flickr)

FBI-CIA však nechtěla povolit zveřejnění všech dokumentů. Přibližně 3 % dokumentů JFK vláda stále nezveřejňuje – více než 50 let po atentátu. Co skrývají?

Tucker Carlson poskytl odpověď na tuto otázku ve čtvrtek večer. Podle Tuckera Carlsona odpověď zní, že do atentátu na JFK byla zapojena CIA.

Tucker Carlson: „Mluvili jsme s někým, kdo má přístup k těmto dosud utajovaným dokumentům CIA. Ten člověk je hluboce obeznámen s tím, co obsahují. Této osoby jsme se přímo zeptali, zda CIA měla prsty ve vraždě amerického prezidenta Johna F. Kennedyho. A zde je odpověď, kterou jsme dostali, doslova: „Odpověď zní ano. Domnívám se, že do toho byly zapleteny. Je to úplně jiná země, než jsme si mysleli. Je to všechno podvrh.“

Moderátor Fox News Tucker Carlson v pořadu „Tucker Carlson Tonight“ uvádí svůj názor na zdroj, který tvrdí, že CIA byla zapojena do vraždy JFK.

V pátek na zprávu Tuckera Carlsona reagoval Robert F. Kennedy ml. Nejenže byl zavražděn Robertův strýc, ale byl zavražděn i jeho otec, když kandidoval na prezidenta.

Robert F. Kennedy mladší: „Nejodvážnější zpravodajství za posledních 60 let. Vražda mého strýce, kterou provedla CIA, byla úspěšným státním převratem, ze kterého se demokracie nikdy nevzpamatovala.“

Zdroj: thegatewaypundit.com