Video kanadské herečky, která krátce po očkování vakcínou Covid utrpěla ochrnutí obličeje, se stává virálním a mnoho lidí je překvapeno tím, že i přes vedlejší účinky tuto vakcínu stále propaguje. (Foto: Twitter / Instagram)

Ve videu z května 2021 herečka Jennifer Gibsonová zdokumentovala, jak se u ní během dvou týdnů po aplikaci vakcíny společnosti AstraZeneca objevila Bellova obrna, která jí ochromila polovinu obličeje.

„Tohle video jsem nechtěla natočit,“ říká Gibsonová a hroutí se v slzách.

„Byla mi diagnostikována Bellova obrna, což je ochrnutí jedné strany obličeje. U mě je to samozřejmě levá.“

Gibsonová přiznává, že se nechala očkovat, aby se vše vrátilo do normálu. Aby bylo jasno, video bylo natočeno v době, kdy kanadská vláda zaplavovala své občany výlukami a proočkovací propagandou.

„Takže jsem ho dostala asi dva týdny po tom, co jsem dostala vakcínu, a měla jsem to s tou vakcínou těžké – a myslím, že pořád mám – ale musím říct, že bych do toho šla znovu, protože to je to, co musíme udělat, abychom viděli lidi.“

Krátce poté, co se nechala očkovat, ale ještě předtím, než se objevila její nežádoucí reakce, Gibsonová poznamenala, že je za vakcínu vděčná.

V rozhovoru pro CityNews Toronto Gibsonová znovu zopakovala, že by lidi od očkování neodrazovala, a to i přes ochrnutí obličeje.

Zdá se, že Gibsonová se nechala očkovat vakcínou AZ, přestože Kanada o měsíc dříve oznámila, že pozastaví distribuci vakcíny Covid společnosti AstraZeneca lidem mladším 55 let s odvoláním na obavy z tvorby krevních sraženin.

K příspěvkům Gibsonové, které jsou nyní navždy zvěčněny na internetu, se zřejmě vracíme jako k ukázkovému příkladu stockholmského syndromu a účinnosti liberálního vymývání mozků.

Zdroj: infowars.com