Prosinec 2020 si budeme pamatovat, jako dobu, kdy se proud historie razantně stočil a prastará zlá síla utrpěla porážku. Bílé klobouky vyhrávají tajnou válku o planetu Zemi a osvobození lidstva se blíží jistotě.

Lidé budou svědky potvrzení rozhodujícího vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách a bude ukončeno hnutí protlačujíc očkování v USA. Toto otočení proudu přinese efekt sněhové koule a lidé budou sledovat historický vývoj svržení prastaré satanská vládnoucí třídy. Až se konečně usadí prach, historické knihy budou muset být zcela přepsány  (největšími přepisovateli a manipulátory his-torie jsou jezuité, pozn. př.)

Jak se však vítězství dobrých lidí rychle prosazuje, bitva zuří dál a kreatury z bažiny Deep State bojují na život a na smrt s vědomím, že jsou ztraceni.

Tento týden se nebudeme příliš dopodrobna zabývat bitvou o prezidentské volby v USA, protože to bylo důkladně popsáno už jinde. Jen sdělím, že naše zdroje potvrzují, že Donald Trump zaznamenal drtivé vítězství a Joe Biden se chystá vstoupit do amerického programu ochrany svědků  (to znamená mimo jiné změnu identity, pozn. př.).

Můžeme také potvrdit, že švýcarská banka UBS prodala stroje na krádež voleb firmy Dominion komunistickým Číňanům. To znamená, že americké vojenské a civilní zpravodajské služby budou pro účely výslechů lovit a zatýkat mnoho lidí, počínaje vedením banky UBS a předsedou Světového fóra v Davosu, Klausem Schwabem. Zatýkání v USA již probíhá, potvrzují zdroje Pentagonu.

Pokud chcete vědět, na co se Schwab chystá, podívejte se, co o něm říká Premier Alberty Jason Kenny: