Jedna z nejděsivějších scén filmu Nezvratný osud se naplnila v americkém státě Georgia. Řidič, který si přál zůstat anonymní, zázračně přežil. O události informovalo CNN. (Foto: Facebook)

Muž jel po dálnici za nákladním autem převážejícím trámy, pak ho ale něco rozptýlilo. Neví se, zda se jednalo o zprávu nebo rozlitou kávu, ale řidič se otočil a nevšiml si, jak se kamion zastavil. Kvůli kolizi několik trámů sklouzlo dolů a prorazilo přední sklo auta.

Neuvěřitelnou shodou okolností předmět, který se ukázal být příčinou nehody, zachránil život řidiče. Muž se po něm natáhl a vyhnul se kládě, v důsledku čehož schytal pouze lehké zranění.

„Bylo to, jako by to bylo téměř vytvořeno jen pro jeho hlavu,“ popsal incident pro CNN Edward O'Brien, šéf hasičů Whitfield County.

V nepříjemné poloze se mu podařilo zavolat záchranáře. Přijíždějící záchranáři museli upilovat 30 nebo 40 trámů a po 15 minutách dostali ven i řidiče. „Naštěstí řidič utrpěl jen drobná zranění,“ potvrdil O'Brien.

Hasiči a policie na místě nehody v USA

© FOTO: FACEBOOK / WHITFIELD COUNTY FIRE / Hasiči a policie na místě nehody v USA

Nezvratný osud

Podobnou scénu lze vidět v americkém filmu Nezvratný osud 2. Na začátku filmu dřevařský kamion rozsype trámy na rušné dálnici, v důsledku čehož umírá několik lidí. Příběh hororového filmu je ještě ozvláštněn epickou explozí automobilů.