Přišel každoroční výprodej Black Friday, stále hledáte levný a originální operační systém Windows, kancelářský balík MS Office a další užitečný počítačový software?

Pak si nesmíte nechat ujít výprodej Black Friday na Godeal24! Umožní vám zakoupit originální software Microsoft za nejnižší cenu, díky které můžete ušetřit až 90 % a více.

Možná jste uvažovali o koupi Windows 10 Pro nebo Office 2021 Pro z oficiálního obchodu společnosti Microsoft, ale to jsou obrovské výdaje, zejména pokud máte omezený rozpočet, například oficiální cena Office 2021 Pro je 439,99 USD. V rámci akce Godeal24’s Black Friday si můžete koupit originální Office 2021 Pro za pouhých 24,25 €, což je jednorázový nákup, který vám vydrží navždy. Pokud máte více počítačů nebo nakupujete s přáteli, doporučujeme zakoupit balíček Office 2021 Pro 5PC za pouhých 13,05 €/PC. Nebojte se, proč je cena tak nízká, Godeal24 zaručuje 100% originalitu, Godeal24 je velmi bezpečná platforma pro prodej softwaru, stačí si zakoupit licenční aktivační klíč od Godeal24 a poté jej stáhnout z oficiálních stránek softwaru a aktivovat pomocí aktivačního kódu, takže software, který používáte, je 100% bezpečný a originální! Během instalace a používání poskytuje Godeal24 nepřetržitou technickou podporu a slibuje doživotní poprodejní servis!

Nejnižší cena roku! Originální MS Office 2021 od 13,05 €

Využijte Black Friday k upgradu operačního systému svého počítače! I když je Windows 11 na trhu již více než rok, Windows 10 si stále oblíbila drtivá většina uživatelů a nyní je Windows 10 Pro za pouhých 7,25 €, což je nejnižší cena v tomto roce! A ještě výhodněji, pokud si koupíte balíček dvou počítačů s Windows 10 Pro 2 jen za 5,62 € za kus! To je sice jen cena balíčku svačiny, ale můžete za ni získat originální Windows 10 Pro! A Windows 10 lze navíc zdarma upgradovat na Windows 11! Takovou nízkou cenu si lze jen těžko nechat ujít!

Časově omezený výprodej: Originální Windows 10 Pro již od 5,62 €!

MS Office pro MAC

62% sleva na balíčky a další MS Office (kód kupónu „SGO62“)

Až 50% sleva na další Windows! (kód kupónu “ SGO50″)

Velkoobchodní prodej pro firmy: Operační systém Windows a kancelářský balík Microsoft Office

Godeal24 má kompletní a profesionální obchod s rozsáhlým katalogem 100% zaručených a legálních digitálních licencí. Stejný software můžete získat s více než 80% slevou, a to ještě oficiální. Nejen oblíbené operační systémy Windows a Office, ale také praktičtější software pro počítače a mobilní nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších.

Další počítačové nástroje: Nejlepší cena, nejlepší produkty!

Godeal24 je prodejcem licencí Microsoft a významného softwaru pro zabezpečení IT, který vám umožní zakoupit operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za zvýhodněné ceny, stejně jako užitečné počítačové nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Ušetřete až 90 %! Licence jsou 100% originální a pravé.

Spolehlivost společnosti Godeal24 se plně odráží v dobré pověsti, které se na internetu těší, a v mnoha pozitivních recenzích na TrustPilot, kde je společnost v 98 % recenzí hodnocena jako „vynikající a skvělá“. To je dáno kvalitou nákupního zážitku a mnoha výhodami, které obchod nabízí: kromě možnosti vybrat si z mnoha originálních produktů se slevou až 90 % vám digitální doručení umožní obdržet software přímo na vaši e-mailovou adresu během několika sekund po nákupu. Jedná se o velmi pohodlný způsob doručení pro kupujícího.

Komerční sdělení.