Možná jste navštívili Microsoft Store, abyste získali produktový klíč Microsoft Office 365, měli byste však vzít v úvahu, že Office 365 je služba s ročním předplatným, po počáteční 30denní bezplatné zkušební verzi můžete nakonec utratit více než 69,99 USD za rok.

Pokud se rozhodnete zakoupit licenci Microsoft Office najednou, bude situace ještě tíživější: v závislosti na edici můžete očekávat, že utratíte 439,99 USD, což je hodně peněz, zejména pokud jste student.

Kde koupit doživotní verzi Microsoft Office?

Naštěstí si můžete zakoupit Microsoft Office jako doživotní licenci a získat plnou verzi tohoto oblíbeného balíku produktivity za poměrně nízkou cenu. Godeal24 vám poskytuje 100% originální sadu Office. Ať už se jedná o nejnovější Office 2021 nebo o Office 2019, který používá více lidí, Godeal24 má pro vás různé možnosti. Pokud máte pouze jeden počítač, na kterém chcete aktualizovat Office, můžete si vybrat Office 2021 za pouhých 25,61 €! Pokud potřebujete koupit Office 2019, tak jen za 24,59 €! Pokud se chcete podělit s rodinou a přáteli, můžete si vybrat balíček více klíčů, Office 2021 je jen za 13,52 €! Jedná se o cenově nejvýhodnější variantu! Více klíčů Office 2019 je také jen za 11,99 €/PC!

Nejlepší doporučení: Doživotní balíček Microsoft Office

Na Godeal24 stojí Windows 10 Pro pouze 7,42 €. Pokud chcete přejít přímo na Windows 11, můžete mít nejnovější Windows 11 Pro jen za 10,24 €. V současné době je stabilita a kompatibilita Windows 10 nejlepší a v současnosti ji využívá největší počet uživatelů. Můžete si vybrat Windows 10 nebo Windows 11 podle potřeb operačního systému, a to vše za nejnižší cenu!

Originální operační systém Windows: Speciální nabídka na omezenou dobu!

62% sleva na balíčky a další MS Office (kód kupónu „SGO62“)

Abychom vyhověli různým potřebám uživatelů, jsou k dispozici různé verze systému Windows 10, které vyhovují různým typům hardwaru, ať už osobního nebo firemního. Nejen nejrozšířenější Windows 10 Pro, ale také nejlepší edice Windows 10 Enterprise pro firemní použití, Windows Server atd.

Sleva až 50 % na další Windows! S (kód kupónu „SGO50“)

Godeal24 má kompletní a profesionální obchod s rozsáhlým katalogem 100% zaručených a legálních digitálních licencí. Stejný software můžete získat s více než 80% slevou, a to ještě oficiální. Nejen oblíbené operační systémy Windows a kancelářský balík Office, ale také praktičtější software pro počítače a mobilní nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších.

Další počítačové nástroje: Nejlepší cena, nejlepší produkty!

Godeal24 je prodejce licencí Microsoft a významného softwaru pro zabezpečení IT, který vám umožní zakoupit operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za zvýhodněné ceny, stejně jako užitečné počítačové nástroje, jako je řada IOBIT, software Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Ušetřete až 90 %! Licence jsou 100% originální a pravé. Godeal24 zná „historii“ každé prodávané licence a uživatelé je mohou bez problémů používat. Z tohoto důvodu jsou licence, které lze na Godeal24 zakoupit, „doživotní“, tj. lze je používat bez omezení: operační systém bude aktualizován a podporován společností Microsoft po celou dobu jeho životnosti.

Spolehlivost společnosti Godeal24 se plně odráží v dobré pověsti, které se těší na internetu, a v mnoha pozitivních recenzích TrustPilot, kde je společnost v 98 % recenzí hodnocena jako „vynikající a skvělá“. To je dáno kvalitou nákupního zážitku a mnoha výhodami, které obchod nabízí: kromě možnosti vybrat si z mnoha originálních produktů se slevou až 90 % vám digitální doručení umožní obdržet software přímo na vaši e-mailovou adresu během několika sekund po nákupu. Jedná se o velmi pohodlný způsob doručení pro kupujícího.

Godeal24 slibuje, že nabízí nepřetržitou profesionální technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete používat bez problémů! Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Komerční sdělení.