Covid-19 může a měl by být léčen doma. V Byoblu (italská alternativní televize) To říkáme už měsíce v rozhovorech s univerzitními profesory , rodinnými lékaři , biology , sdruženími a hnutími občanů a zdravotnických pracovníků,… (Foto: Vimeo)

…kteří v Itálii i na celém světě léčili a nadále léčí své pacienty s včasnými a účinnými léčebnými režimy založenými na různých lécích, včetně hydroxychlorochinu a azithromycinu.

Studie publikovaná v časopise American Journal of Medicine

Dnes, American Journal of Medicine to píše ve studii publikované v posledním lednovém čísle, kterou podepsalo 23 univerzitních profesorů, a ve kterém se podílel také na univerzitách Siena a Turín.

Studie doporučuje pod lékařským dohledem užívat hydroxychlorochin, azithromycin a zinek.

„Hydroxychlorochin je antimalarik s protizánětlivými vlastnostmi; pokud je podáván okamžitě, po nástupu příznaků, jako je vysoká horečka, „může snížit progresi onemocnění, zabránit hospitalizaci a vést ke snížení úmrtnosti,“ píší vědci.

Azithromycin je antibiotikum, které má antivirové vlastnosti: je „spojencem“ v boji  proti bakteriálním infekcím dýchacích cest.

Zinek je známý inhibitor replikace koronaviru. „Klinické studie se zinkovými pastilkami při běžném nachlazení ukázaly zkrácení trvání a závažnosti příznaků,“ uvádí studie.

Účinné léčebné postupy

Léčebné postupy analyzované ve studii American Journal of Medicine jsou stejné nebo z velké části podobné těm, které v Itálii používají a vyvíjejí lékaři primární péče, kteří se připojili k Výboru pro domácí terapii covid-19, hnutí ippocrateorg a také Dr. Mariano Amici , proti kterému bylo požadováno disciplinární řízení v televizním programu za vyjádření nesouhlasu s anti-covid vakcínou.

Proč je vláda léčebné postupy ignoruje?

Pro covid-19 existují účinné léčby, ale italská vláda je ignoruje. Nejnovější verze pandemického plánu na období 2021–2023 se o něm nezmiňuje a končíme ministerskými směrnicemi, které doporučují paracetamol, to znamená tachipirin, který pouze snižuje horečku, ale oslabuje imunitní systém v boji proti viru.

Kdo těží z tohoto ticha?

Vědci z American Journal of Medicine píší, že léčba založená na hydroxychlorochinu a azithromycinu by snížila počet hospitalizací a úmrtí. Dodáváme, že je velmi pravděpodobné, že přijetí těchto léčebných protokolů by zabránilo rozsáhlému uzavření komerčních a obchodních aktivit, které tak silně zatěžují ekonomiku celé země.

Otázkou tedy je, proč jsou tyto způsoby léčby nadále ignorovány. Komu prospívá toto ticho, skutečný ostrakismus vůči všem Italům, kteří nechtějí nic jiného než pracovat a vrátit se, i se všemi nezbytnými opatřeními, do normálního života?

AC24.cz je také na  Facebooku Twitteru Telegramu  a  GAB.

Zdroj: pz.cz