Anthony Fauci ve středu v televizi MSNBC prozradil pravdu o zákazu očkování, že jde o divadlo, jehož cílem je zastrašit lidi, aby se nechali očkovat. (Foto: Twitter)

Když se ho moderátorka Andrea Mitchellová zeptala na probíhající situaci v Číně, Fauci vlastně pochválil jednání komunistické vlády.

Fauci prohlásil:

„Čína má řadu problémů, z nichž dva spočívají v tom, že úplný lockdown, což byl jejich přístup, nejpřísnější lockdown, které byste ve Spojených státech nikdy nemohli zavést. Ačkoli to zabraňuje šíření infekce, vzpomínám si, že na začátku říkali, a myslím, že přesně, že si vedou lépe než kdokoli jiný.“

Pak přišel ten pravý kopanec, když Fauci prohlásil:

„Lockdowny používáte k tomu, abyste lidi očkovali, takže když se otevřou, nedojde k prudkému nárůstu infekcí.“

Zcela ignorujíc koncept přirozené imunity Fauci dodal:

„Protože máte co do činění s imunologicky naivní populací viru, protože nebyla vystavena kvůli výluce.“

Dále uvedl, že čínské vakcíny nejsou dostatečně dobré.

„Problém je, že vakcíny, které používají, nejsou zdaleka tak účinné jako vakcíny používané ve Spojených státech, Velké Británii, EU a na dalších místech. Nemají tedy takový stupeň ochrany, který je optimální,“ tvrdil Fauci.

Pokračoval:

„Také mají hodně starší populace, která je mezi námi nejzranitelnější, a tak je tu dvojí negativum. Za prvé, nemají lidi, kteří jsou chráněni, a za B, lidé, kteří to nejvíce potřebují, se nenechávají očkovat. To je zdrojem problému v Číně.“

Zdroj: zerohedge.com