Německo-finský internetový podnikatel Kim Dotcom přinesl dříve cenzurované video Twitterem o vzniku covid-19. (Foto: Twitter)

Toto video o původu Covid-19 bylo dříve cenzurováno Twitterem. Za vznik Covid-19 je zodpovědná vláda USA. Nakazilo se jím 658 milionů lidí a 6,7 milionu zemřelo. Nacistický holocaust zavraždil 6 milionů Židů. Potřebujeme procesy s Covidem ve stylu Norimberku.

Covid-19 je největší zločin proti lidskosti v dějinách a výhradně za něj nese odpovědnost vláda USA. Skutečnost, že to není hlavní zprávou po celém světě, ukazuje, jak vážně americký hluboký stát zkorumpoval globální mediální krajinu. Vaším nepřítelem není Rusko ani Čína.

O původu Covid-19 vám vyprávím už více než rok. Kde jsou investigativní novináři, kteří by měli být u tohoto příběhu? Kde jsou neameričtí politici, kteří požadují odpovědi za miliony lidí, které vláda USA zabila pomocí Covid-19?

Najednou americká zpravodajská komunita tvrdí, že původ Covid-19 se možná nikdy nedozvíme, protože to, co je nyní známo, je, že vláda USA financovala výzkum v laboratoři ve Wuhanu v Číně, aby se zvířecí koronaviry staly přenosnými na člověka. 5 milionů mrtvých a počítání. Nepříjemná pravda.

Kim Dotcom, Twitter