Dr. Anthony Fauci připustil, že „pandemická fáze“ covid-19 je u konce, což je dalším znamením, že naprostá hrůza posledních dvou let se konečně blíží ke konci. (Foto: Flickr)

Hlavní lékařský poradce Bílého domu to uvedl během vystoupení v pořadu PBS Newshour.

„Jsme tady. Je konec dubna. Je jaro roku 2022. Jak blízko jsme ke konci pandemie?“ řekl. Fauciho se ptala moderátorka Judy Woodruffová.

„Určitě jsme právě teď v této zemi mimo fázi pandemie,“ odpověděl Fauci. „Konkrétně nemáme 900 000 nových infekcí denně a desítky a desítky tisíc hospitalizací a tisíce úmrtí. Právě teď jsme na nízké úrovni.“

„Takže pokud se ptáte, zda jsme v této zemi z fáze pandemie venku, tak jsme,“ dodal.

Začátkem tohoto měsíce Fauci rovněž připustil, že COVID nebude nikdy „vymýcen“ a že „každý jednotlivec si bude muset spočítat, jak velké riziko chce podstoupit“.

„Je dobré vidět, že i americký pan Lockdown konečně hází ručník do ringu,“ komentuje Toby Young.

Zatímco Fauci a další technokraté možná krátkodobě uvolňují pouta, jiní naznačují, že tlak na nová omezení se vrátí ještě před zimou.

Navzdory všeobecně uváděným ničivým dopadům výluky jsou někteří lidé doživotně poznamenáni panickou hysterií, která pandemii ovládla, a budou pravděpodobně ještě dlouhá léta nosit masky a brát pochybné injekce.

Mnoho Američanů se totiž nyní chystá na čtvrté očkování proti covid-19 po vzoru Kamaly Harrisové, která se nakazila covid-19, přestože byla čtyřikrát očkována.

Zdroj: infowars.com