Donald Trump reaguje na dnešní výsledky auditu v Arizoně: (Foto: Flickr)

Fake News lžou o zprávě o auditu v Arizoně! Uniklá zpráva přesvědčivě dokazuje, že podvodných hlasů, záhadných hlasů a falešných hlasů bylo tolik, že by to výsledek voleb změnilo čtyřikrát nebo pětkrát.

Číslo zahrnuje 23 344 hlasovacích lístků zaslaných poštou, přestože osoba na dané adrese již nebydlí. Fantomoví voliči! Oficiální sčítání ani neodpovídá tomu, kdo hlasoval, a to o 11 592 hlasů – což je více než rozdíl v celých prezidentských volbách.

Voliči, kteří hlasovali ve více okresech, činili 10 342 a 2 382 hlasovacích lístků pocházelo od lidí, kteří již v okrese Maricopa nežijí. Bylo také 2 592 „více duplikátů než originálních hlasovacích lístků“.

Jen těchto zfalšovaných hlasovacích lístků je celkem 50 252, a to je podvod mnohonásobně větší než takzvaný rozdíl „vítězství“, který činil pouze 10 457.

Kromě toho se zdá, že volební údaje byly záměrně vymazány a snímky hlasovacích lístků byly „poškozené nebo chyběly“. Nejedná se ani o celý stát Arizona, ale pouze o okres Maricopa. Bylo by to ještě horší!

V Arizoně dochází k podvodům a podvádění a je třeba je trestně vyšetřit! Více se dozvíte při dnešním slyšení.

Donald Trump