Anonymní hackeři úspěšně hacknuli účty patřící Billu Gatesovi, WHO a laboratoři ve Wuhanu, o níž panuje přesvědčení, že to je místo provádění výzkumů koronavirů financovaných Dr. Faucim (co má tyhle záležitosti na starosti v Bílém domě).

K této události došlo zřejmě někdy 20. dubna nebo kolem tohoto data.

Netizens se pustili do svého aktivismu a ti lidé se přilogovali přes SSH a stáhli si obsahy tohoto hackování. To znamená, že se teď spousta lidí těmi hacknutými dokumenty hnidopišsky prohrabává,

Zjevně ve snaze najít pravdu za vypuknutím epidemie koronaviru se už hacknuli do Světového zdravotnické organizace, biolaboratoře ve Wuhanu a do Nadace Billa a Melindy Gatesových. Sada velkých databází obsahujících uživatelská jména a hesla tedy už unikla.

Co hackeři hledají?

Mnozí spekulují, že Gatesova nadace je spojena s výzkumem „získání funkčnosti.“ To popisuje funkčnost, kterou se do virů přidávají smrtonosné vlastnosti. V USA to bylo v roce 2015 postaveno mimo zákon moratoriem, a tak se veškerý výzkum přemístil do Wuhanu, do něhož už Dr. Fauci nasypal skoro 4 miliony USD, aby ten výzkum dokončili.

COVID-19 byl zjevně zhotoven v laboratoři, veřejně prohlašuje o tomto případě francouzský nositel Nobelovy ceny Luc Motangnier. Podle něj neexistuje jakákoliv možnost, že by se takový virus objevil přirozeně. Má „vkladové úchyty“ od 3 různých virů. To znamená, že to je chiméra splácaná z 3 různých chorob do 1 koronaviru.

V interview poskytnutém francouzskému kanálu CNews při podcastu Pourquoi Docteur, tvrdil profesor Montagnier, který je spoluobjevitelem HIV (Virus lidské imunodeficience – čili AIDS), že přítomnost prvků HIV v genomu koronaviru a dokonce i generické prvky z „choroboplodného zárodku malárie“ jsou extrémně podezřelé, jak o tom referuji Asia Times.

Ty tisíce emailů, hesel a dokumentů údajně unikly na internet. Snímky dokumentů, emailů a jejich přístupové údaje jsou v současnosti otevřeně dostupné na webu, i na Twitteru.

Hackerská skupina Christian známá jako Katehon údajně hacknula data z Nadace Gatesových a předala je další hackerské skupině, USA Hackers. USA Hackers těch dat využili, aby hacknuli i WHO, Wuhanskou laboratoř a CDC a slibují spoustu dalších úniků.

Náš další krok: Nechat uniknout bankovní transfery, které jasně odhalí Billa Gatese, že měl prsty v kontrole celé té povídačky o pandemii COVID19, a také zkorumpované činitele WHO, CDC a Světové banky, které měl celou tu dobu v kapse, když zároveň braly úplatky i od #China.#ID2020 pic.twitter.com/nv16ybn1TW

Nepotvrzené zprávy tvrdí také, že hacknuta byla i ta satanistická čarodějnice Marina Abramovic.

Jelikož za účty od Microsoftu/Gatese se táhne dlouhá historie hacknutí, takže tentokrát to nebude ani bezprecedentní, ani nemožné.