Skandál Jeffrey Epsteina už probudil lidi do reality toho, jaká je úroveň pašování dětí a pedofilie. Tady v Collective Evolution o tom vytváříme povědomí už dlouhou dobu a vrhli jsme světlo na skutečnost, že to jde ještě dále než k ohavným činům pašování dětí a pedofilie, že to přerůstá i k rituálnímu zneužívání a k vraždám. (Foto: Wikimedia)

Článek vydaný nazvaný „ Rituál kremace péče: Pálení podobizen nebo vražda jako lidská oběť? Důležitost stanovení rozlišení mezi komplexním traumatem a schizofrenií z extrémního zneužívání,“ Dr. Rainer Kurz, licencovaný pracovní psycholog s PhD z University of Manchester a s Magistrem věd v Průmyslové psychologii z University of Hull, vysvětluje: 

Dochází k odhalením vyšetřování institucionálního zneužívání a ‚neuvěřitelného‘ zneužívání dětí páchaného celebritami jako Jimmy Saville a Ian Watkins, kdy tato ‚nová realita‘ stanovuje, že zneužívání dětí je všudypřítomné a nezná žádné hranice. Zprávy o komplikovaných rituálech s ‚atrapami‘ obětovaných lidí na vysoce utajených každoročních letních festivalech ‚Bohemian Grove‘ poukazují na všudypřítomný zájem o okultismus ve vysoké společnosti. Profesionálové duševního zdraví mají povinnost ‚řádné péče‘ vůči uživatelům jejich služeb. Pokud nebudou k dispozici jasné a nezvratné proti-důkazy, je nepatřičné tvrdit, že odhalování extrémního zneužívání anebo rituály lidských obětí jsou ‚sebeklamem‘ a projevem schizofrenie.

Epstein, Scharzt a Schwartz (2011) popsal příběhy ‚Nuceného oplodnění‘ členů kultu následované rituály lidských obětí. Rovněž popsali v Británii sídlící skupiny zneuživatelů s nuceným sexuálním zneužíváním ‚dítěte dítětem‘, které z toho ční. Scott (2001) popsal, jak si v pohodě někteří provozovali mučení a zabíjení. 36 přeživších provedlo své přehledy, v nichž bylo 34 údajně zneužíváno členy svých bezprostředních rodin a 21 oběma rodiči. 34 rituálních zneužívání v dětství zahrnovalo vraždu a 16 zahrnovalo nucené porody dětí nebo potraty. Bekker, Karriker, Overkamp a Rutz (2008) zjistili ve svém přehledu extrémního zneužívání, že ‚nucené oplodňování‘ bylo u 40% z 1041 dospělých přeživších a 33% z 82 dětských přeživších a bylo odhaleno, že ho zjistilo až 70 procent z 221 profesionálů řešících svědky. Vraždy ‚vypěstovaných dětiček‘ pachateli byly hlášeny z 26%, 18% a 55% v tomto pořadí. Svědectví vraždy těmito pachateli bylo hlášeno z 56%, 43% a 77% v tomto pořadí.

Výzkum nakonec vedl k Franklinově skandálu, který vypukl, když se zjistilo, že stovky údajně uprchlých dětí po celých USA  byly zneužívány vysoce postavenými členy ‚Establishmentu‘. Bývalý senátor John W DeCamp, uvádění jako jeden z nejefektivnějších legislativců v historii Nebrasky, že je teď advokátem dvou obětí zneužívání. 15letá dívka vyzradila, že byla zneužívána od věku 9 let a byla přítomna ‚rituální vraždě‘ novorozené holčičky, malého chlapečka (kterého následně upekli a snědli) a tří dalších.

Klíčovým výše uvedeným rozsudkem je „když byly stovky dětí údajně uprchlých po celých USA zneužívány vysoce postavenými členy ‚Establishmentu‘.“ Tím, o čem se média mainstreamu nezmiňovala, je to, že Epstein asi pracoval pro zpravodajské služby k vydírání ‚vysoce postavených‘ lidí a k jejich nalákání do kompromitujících situací. Kdo ví, třeba i Epstein sám byl nějak takto původně nachytán?

V interview bývalého výkonného producenta CBS News a cenami ověnčeného investigativního žurnalisty pro Narativ, Zev Shaleva, s bývalým příslušníkem výkonného vedení izraelského Direktorátu vojenského zpravodajství, Ari Ben-Menashem, tento tvrdil, že nejenže se v 80. letech setkal s Jeffrey Epsteinem a jeho údajnou madam, Ghislaine Maxwell, ale také, že jak Epstein, tak Masxwell v té době také spolupracovali s izraelským zpravodajstvím. Epsteinovy vazby na zpravodajství byly do hloubky popsané v nedávné investigativní sérii MintPress, ale nadále si toho média mainstreamu nevšímají, když ta už v podstatě Epsteinův skandál přestala sledovat i přes skutečnost, že tím ztrácí půdu ve prospěch konspirátorů.

Ben-Menashe říká, že hned po představení, ač neupřesnil ve kterém roce, se Ghislaine, Maxwell a Jeffrey Epstein pustili do operace sexuálního vydírání za účelem zmáčknout americké politické a veřejné postavy izraelským vojenským zpravodajstvím. Uvedl:

„V tomto případě opravdu došlo k tomu, jak jsem to vytahoval v pozdějších záležitostech, že se na ty lidi pohlíželo jako na agenty. Opravdu pro to byli velice kompetentní a dělali to dobře. A tak si našli svoji životní niku – vydírání Amerických a dalších politických figur.“

MintPress nedávno vedl své vlastní interview s Ben-Menashem jako součást probíhajícího vyšetřování života a styků Jeffrey Epsteina. Část toho interview je uvedena níže s odpovídajícím komentářem, zvláště co se týče tvrzení spojených se vztahy mezi Epsteinem a bývalým izraelským ministerským předsedou Ehudem Barakem, Epsteinovou cestou do Tel Avivu těsně před jeho prvním zatčením a důvody, proč mělo izraelské vojenské zpravodajství zájem na pořádání a financování velkých operací sexuálního vydírání zaměřených na vrcholné americké politiky. Dostanete se k tomu a najdete k tomu další údaje ZDE.

Níže je obrázek získaný Sunem zobrazující Jeffrey Epsteina, Harvey Weinsteina a Ghislaine Maxwell spolu s princeznou Beatrice při oslavě jejích osmnáctin. Beatrice je dcerou prince Andrewa. Weinstain má též řadu zajímavých konexí v izraelském zpravodajství.

Naše interview s jednou přeživší

Anneke Lucas je spisovatelkou, mluvčí a advokátkou pro oběti obětí sexuálního pašování dětí a zakladatelkou neziskové organizace Liberation Prison Yoga a tvůrkyně Bezpodmínečného modelu.

Její práce se zakládá na jejím 30letém boji za obnovení jejího vlastního duševního a fyzického blahobytu poté, co ve věku do 12 let zažila jedny z nejhorších lidstvu známých zrůdností. Poté, co ji její rodina jako malé dítě prodala vražedné pedofilní síti, byla po skoro šesti letech zneužívání a mučení zachráněna.

Nedávno jsme s ní vedli interview. Níže je klip z tohoto čtyřdílného seriálu, jelikož to bylo velice dlouhé a podrobné interview. K celému interview na CETV se dostanete ZDE, kdy CETV je platforma, kterou jsme vytvořili, abychom pomohli v boji proti cenzuře, kterou zažíváme, a umožnilo nám to pokračovat ve své práci, abychom svět seznamovali s různými záležitostmi a tématy.

Když se všechny věci kolem Epsteina dostávají i do mainstreamu, tak je důležité slyšet i samotné přeživší. To je hluboké téma, které jde daleko za to, co ukazují v mainstreamu, ale přinejmenším se z toho vymaníme.