Minulý týden došlo k velkému vítězství lidstva, když chazarská mafie přišla o všechny tři střediska západní moci – Washington D.C., Londýn a Řím, uvedly zdroje Pentagonu a další zdroje. Každé z těchto hlavních měst má obelisk, který symbolizuje vojenskou, finanční a náboženskou moc. (Foto: ilustrační)

„Trump vyhlásil dne 4. července nezávislost Ameriky na Deep state, když se ruský prezident Vladimír Putin setkal s papežem, a Boris Johnson se stane premiérem Spojeného království, kde se odehraje Brexit bez dohody. Bílé klobouky tím získaly kontrolu nad třemi obelisky globální moci,“ shrnuly situaci zdroje Pentagonu.

To znamená, že nevyhlášená občanská válka na Západě je z velké části u konce. Sjednocený Západ bude nyní jednat se zbytkem světa, zejména s Asií, o tom, jak zlepšit způsob správy naší planety. Samozřejmě, že to bude nějakou dobu trvat, takže neočekávejte žádné náhlé, dramatické oznámení, varují zdroje.

Bitva, která vedla k tomuto vítězství ve skryté západní občanské válce, byla ve zprávách vidět ve formě různých zdánlivě nesouvisejících zpravodajských událostí. Jednalo se o potopení ruské ponorky, zemětřesení na americké námořní základně, zatčení pedofilního vyděrače Jeffreyho Epsteina a mnoho dalších.

Začněme s ruskou ponorkou. Čtrnáct ruských vyšších námořních důstojníků, včetně sedmi admirálů, bylo minulý týden zabito na palubě nejtajnější ruské ponorky, podle zpráv z oficiálních ruských vládních zdrojů.

Podle ruských a amerických armádních zdrojů není hlášeno, že by napadení ponorky byla pomsta za potopení izraelské ponorky v Perském zálivu. Dřívější zprávy byly na webu Debka, napojeného na Mossad, smazány a snažily se vinit z potopení ruské ponorky Američany, v dalším zřejmém izraelském pokusu o zahájení III. světové války.

Zdroje Pentagonu říkají: „Speciální jaderná ruská ponorka Lošarik mohla být usmažena řízenou energetickou zbraní (Direct Energy Weapon), která však nedokázala rozpoutat WW3, a její kabalističtí zosnovači mohli sklízet okamžitou karmu (odplatu) nikoliv s jedním, ale se dvěma otřesy na námořní základně u China Lake v Kalifornii. Seizmografy z Kalifornie ukazují jasné známky otřesů, jako následek výbuchů a nikoliv přirozené síly. Můžete vidět na videu, přepněte prosím na minutu 2:28.