Bývalý prezident Bill Clinton se usmíval a smál, když se ho v pondělí reportér ptal na jeho úzké vazby na zesnulého pedofila Jeffreyho Epsteina. (Foto: Twitter)

Clinton vedl v jižním Texasu kampaň pro demokratického poslance Henryho Cuellara, když ho během akce v Laredu nečekaně oslovil novinář „Juan More News“.

„Pane Clintone?“ oslovil reportér „Slick Willyho“ v těsné konfrontaci, což 42. prezidenta přimělo, aby se naklonil a lépe slyšel jeho otázku.

„Nějaké komentáře k vašemu údajnému obvinění ze spojení s Jeffreym Epsteinem?“ „Ano,“ odpověděl Clinton. Zeptal se Juan More News.

„Myslím, že důkazy jsou k dispozici,“ odpověděla Clintonová bizarně.

Po této interakci uživatelé Twitteru reportéra varovali, že by se mohl vystavit osobnímu nebezpečí, načež Juan More News zveřejnil aktualizaci, v níž potvrdil, že „nemá sebevražedné sklony… pro jistotu“.

Clinton byl stejně jako mnoho dalších prominentních levičáků blízkým spolupracovníkem Epsteina, který zemřel za záhadných okolností ve své manhattanské vězeňské cele.

Záznamy o letech podané Federálnímu úřadu pro letectví ukázaly, že Clinton letěl soukromým letadlem zesnulého odsouzeného pedofila, přezdívaným „Lolita Express“, nejméně 26krát a při pěti z těchto letů se údajně zbavil ochrany tajné služby.

Zdroj: foxnews.com