Joe Biden se ve středu v rozhovoru s novináři vyjádřil k uniklému rozhodnutí Nejvyššího soudu zrušit rozsudek Roe v. Wade a pronesl mimořádně rozdělující politickou poznámku na adresu republikánů. (Foto: Youtube / ilustrační)

Nejprve Biden podivně naznačil, že děti, které jsou LGBT, možná nebudou smět chodit do stejné „třídy jako ostatní děti“, pokud bude SCOTUS postupovat podle něj.

Poté vrchní velitel prohlásil: „Tento dav MAGA je skutečně nejextrémnější politickou organizací, která kdy v americké historii existovala.“

Tvrdit, že hnutí MAGA je nejextrémnější politickou skupinou v dějinách USA, je samozřejmě nesmyslné.

Jak na Twitteru vtipkoval autor a komik Tim Young, „levičáci v úterý večer v reakci na nadcházející rozhodnutí Nejvyššího soudu ničili LA a mlátili policisty“.

Od amerických otců zakladatelů až po obě strany, které se účastnily občanské války, existují desítky příkladů amerických politických hnutí, která byla mnohem extrémnější než dnešní pro-trumpovský dav.

Jsou dnešní Trumpovi příznivci horší než demokraty vedený Ku-klux-klan nebo jakékoli neonacistické organizace, které existovaly v historii našeho národa?

Konkrétně na levici, nepokoje BLM v roce 2020, četné násilné útoky Antify v posledních deseti letech a extremistické skupiny jako Weather Underground v 70. a 80. letech způsobily v Americe mnohem větší spoušť než hnutí MAGA.

V úterý Biden přiznal, že potratem končí život „dítěte“, což může dráždit levičáky, kteří tvrdí, že plod je jen shluk buněk.

Pokrytec Biden samozřejmě hlasoval proti rozsudku Roe vs. Wade, když byl v roce 1982 senátorem.

Tucker Carlson během úterního vysílání odhalil Bidenovo salto.

Establishment připravuje reakční, NPC lůzu na další masivní šílenství právě v době, kdy se blíží volby v polovině volebního období.

Kelen McBreen