Vážně. Ale netěšte se. Nebude to proto, že Salvini a Orbán přesvědčili Merkelovou, Macrona, Junckera, Mogheriniovou a Avramopulose, že je na čase zavřít přístup do Evropy a o migranty pečovat mimo evropské území. Bude to proto, že ilegální se promění v „legální“.

Jako kdybyste nelegální krádež proměnili na krádež legální, a tudíž nekrádež, tím, že byste vydali zákon, že krást se smí a okradený nemá právo protestovat. Tím, že se něco nemravného legalizuje, se to sice stává legální, ale zůstává to nemravné. Není to tak dávno, co platil zákon, že Žid nesmí do kavárny, a že naopak se smí pálit Židy v peci. Nebo že se smí okrást statkáře a řemeslníky, ale že se proti tomu nesmí protestovat.

Jeden takový zákon má vstoupit v platnost v prosinci, a to globálně. Jeho autorem je OSN a jmenuje se „Globální pakt o bezpečné, řízené a pravidelné migraci“. To je ten, co se tak nenápadně podepisoval v Marakéši, prý proto, že v něm vlastně o nic nejde, neboť je nezávazný, říkali nám tehdy naši signatáři. Tento zákon ustavuje migraci jako základní lidské právo a přijímání migrantů a péči o ni jako povinnost všech západních zemí, evropských na prvním místě. Zopakujme si to: migraci z jakýchkoli důvodů, ne už jen uprchlictví před genocidou nebo perzekucí. Jediní Evropané, kteří jej v Marakéši prokoukli a (spolu se Spojenými státy) odmítli podepsat, byli Maďaři. Proto také na ně EU vyhlásila trestné tažení jako na kacíře v naději, že se i oni podvolí. Všem signatářským zemím tento pakt znemožní migraci odmítat, bránit se proti ní, nebo jí odepřít péči a finanční podporu. Otevře to stavidla „migračním tokům“ (jak jim ráda říká Lisabonská smlouva) bez omezení počtů a bez časového limitu. Člověk nemusí mít IQ Alberta Einsteina, aby pochopil, že tím se blíží zrychleným tempem konec civilizace – a nelze to už jinak nazvat.

Bylo by zajímavé vyzkoušet, zda tento pakt skutečně platí globálně. Teda jako rozhodnout se emigrovat do Saúdské Arábie, která předsedá komisi OSN pro lidská práva a má nádherné, málo využité pláže. A žádat tam okamžité pohodlné ubytování, stravu podle naší chuti, víno a pivo podle našich tradic, aby děvčata nechali chodit v kraťasech a s nahými rameny podle našich tradic, na pláži v bikinách podle našich tradic a stavět si tam kostely a synagogy podle našich tradic. Jestliže zjistíme, že tímto směrem to neplatí, nemůže si to říkat „globální“. Takže už jen na základě tohoto faktu to musíme ještě pět minut před temnou půlnocí zastavit jako neglobální. Neboť zákon, který neplatí stejně pro každého na našem globu, si nemůže říkat globální.

Jak temná tato půlnoc bude, jestliže pakt nezastavíme, by zde vydalo na několik stránek vysvětlování. To za mě už udělali do faktických podrobností, detailů implementace a nevyhnutelných následků autoři webstránky spolku zvaného ČSR (Čest, Svoboda, Respekt), která pakt analyzuje do děsivých podrobností a na kterou vás tímto přehazuji: csr.mojehrdost.cz .

Pošlete to virálně dál, a přemýšlejte ještě na poslední chvíli, koho ve svém obvodě volit.

Benjamin Kuras